PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1133}
5,1 5 835
ocen
5,1 10 1 5835
Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka
powrót do forum filmu Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka

Dobry/Zły

ocenił(a) film na 7

Film może nie jest dziełem na miarę I-wszej części, ale posiada swoje plusy:
-Sceny walk-oprócz ostatecznej rozgrywki gdzie sam koniec jest naprawdę interesujący, lecz środek gdzie Duncan rzuca się za mieczem... Powtórka scen, co jest dziwne i niesmaczne ponieważ walka dobra ze złem jest najważniejsza a tu zniszczono ją takim zabiegiem
-Aktorstwo-może gra nie jest w tym filmie majstersztykiem (no może oprócz Payne), to aktorzy grają tak jak powinni. Tutaj zgrzytów nie widzę
-Zdjęcia- Nie byłem co do tego filmu przekonana (bo ocena na webie, komenty) lecz po rozpoczęciu seansu, obejrzeniu szkocji z lotu ptaka orazciekawych przejść w trakcie walk, byłem zadowolony.

Ocena końcowa to 4... Pierwsza część jest najlepsza, w miarę spójna i zrozumiała lecz brak jej wyćwiczonych umiejętności władania orężem (a przez tyle lat Connor mógł się nauczyć jakiejś sztuki władania mieczem samurajskim) co poprawiły 2,3 i 4
Film polecam, dla fanów nieśmiertelnego i walk na miecze okraszonych nutką fantazy

ocenił(a) film na 4
BISKUPMAT

Dodał bym na minus montaż niektórych scen, a na plus Szkocki klimat który towarzyszył tej filmowej serii. Daje 6/10 jako fan

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones