PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1133}
5,1 5 836
ocen
5,1 10 1 5836
Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka
powrót do forum filmu Nieśmiertelny IV: Ostatnia rozgrywka

Jeżeli nie oglądałeś serialu, ten film wyda ci się niekompletny i bezsensowny...
Po raz pierwszy oglądałem cz. 4 nie znając serialu, jego bohaterów i zamierzenia właśnie w tedy znów zwątpiłem w mój ulubiony cykl (Zwątpiłem już przy cz 2, o 3 i 5 nie wspominając).
Wczoraj film "Hughlander- Endgame" leciał na telewizyjnej 4-rce (Serial już dawno mnie wciągnął) pomyślałem aa przypomnę sobie, w końcu to "Nieśmiertelny " i jakież było me zdziwienie kiedy po kilku minutach film zaczął mi się podobać, nagle nieznane mi twarze z czasów gdy jeszcze nie znałem serialu stały się rozpoznawalne (Dumcan, Methos, Joe).
Fajna sprawa, jeśli jesteś fanem serialu "Highlander" to na pewno film ci się spodoba, owszem ma on kilka błędów (wydawało mi się, że w 4 puścili ciut okrojoną wersie, co tylko wyszło produkcji na dobre;) ale dla fanów "uniwersum" film będzie świetny...
Polecam

ocenił(a) film na 4
BISKUPMAT

Serial odmienił ten film ? nie do końca, nawiązania do serialu są i warto sam serial obejrzeć by w filmie niektóre postacie nie były dla po prostu anonimowe. Jednak z Endgame nie wyciśnięto wszystkiego, szkoda bo trailer zapowiadał ciekawy część. Jednak wiele z niego nie znalazło się ostatecznie w filmie, doceniam jednak to że film to w jakimś sensie pożegnalny występ Christophera Lamberta z rolą która przyniósł mu największą popularność. Takie swoiste przekazanie pałeczki następcy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones