Nie bój się ciemności

Don't Be Afraid of the Dark

2010 1 godz. 39 min.
5,2 26 899
ocen
5,2 10 1 26899
7 430
chce zobaczyć
{"rate":2.0,"count":1}
powrót do forum filmu Nie bój się ciemności
 • icywind ocenił(a) ten film na: 6

  Film trzyma w napięciu ale nielogiczne zachowania bohaterów bardzo bolą.
  Facet jest pocięty na kawałki ze wszystkich stron, kurde wypadek, zdarza się każdemu pociąć się wszystkimi ostrymi rzeczami pięćdziesiąt razy w ciągu minuty.
  Gnomy zgasiły światło w łazience więc jestem w niebezpieczeństwie, nie mogę teraz zaświecić światła z powrotem bo takie są zasady.
  Szłam wiele kilometrów, jak najdalej od tego domu gdzie przed chwilą o mało nie zostałam zabita. Teraz wrócę bo tatuś raz poprosił.
  Pójdę za tymi gnomami w samotności robić im zdjęcia, co tam, że chcą mnie pociąć ostrymi przedmiotami.
  Wierzymy już ci, złe gnomy chcą cię zabić, uciekamy z domu a w międzyczasie połóż się spać a my zostawimy cię zupełnie samą.
  Kate leży nieprzytomna, nic jej nie zrobimy bo po co.
  Będziemy ją powoli ciągnąć przywiązaną do liny, przytomną ( i żywą ), żeby krzyczała po pomoc. Tak, to wydaje się najlepszym pomysłem.
  Kate nie żyje, narysuj sobie obrazek i pokaż go gnomom, poza tym spoko, i tak nie miała żadnej rodziny, znajomych, nikt nie będzie szukać jej ciała.

 • Eazy96 ocenił(a) ten film na: 7

  icywind zgadzam się z tym chociaż musi byc tak żeby rozkręcił się film:)

 • SCORPION60 ocenił(a) ten film na: 5

  icywind Ja bym się jeszcze przyczepił do pana Harrisa który bronił stworów, no i te cholerne latarki, po co nosić ze sobą jedyną broń której się bały, przecież można nawieszać na siebie świateł wtedy by się nawet nie zbliżyły.