PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298865}

Nie cierpię walentynek

I Hate Valentine's Day
5,0 8 150
ocen
5,0 10 1 8150
Nie cierpię walentynek
powrót do forum filmu Nie cierpię walentynek

cienizna

ocenił(a) film na 3

naprawdę słabiutki film z kiepska grą aktorów a głowna bohaterka to jakieś monstrum...

ocenił(a) film na 4
maciej_janicki

Zgadzam się, Vardalos jest w tym filmie poprostu żenująca. Nie mogłam na nią patrzeć. Tona makijażu, głupkowaty i wymuszony uśmiech przez 99% swoich scen. Poza tym strasznie sztuczna i sztywna, tak jakby uważała żeby tylko fryzura jej się nie popsuła. Niestety lata świetlne od "Greckiego wesela" i nie mam tu na myśli fabuły (która też jest ogromnie naciągana). Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 10
ziena

Film fajny ; ) swietna fabuła! więcej takich filmów a ta aktorka jest genialna! pozdro

maciej_janicki

Film naprawdę słaby, nawet jak na film tego rodzaju. Przebrnąłem cały film tylko po to, żeby móc go skomentować. Jest słaby, i nie wiem komu mógł się podobać. Nie chcę oczywiście nikogo obrażać. Główna bohaterka chyba przeszła kilka operacji plastycznych od ostatniego "wesela". Chętnie bym ja jednak zobaczył w kolejnej odsłonie batmana, oczywiście jako Joker...uśmiech już ma odpowiedni, a poza tym każdy Joker dostaje oscara, tym razem ciekawostką byłoby to, że Joker to kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones