PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757778}

Nie czas umierać

No Time to Die
6,9 83 684
oceny
6,9 10 1 83684
6,3 50
ocen krytyków
Nie czas umierać
powrót do forum filmu Nie czas umierać

Był jednym z lepszych Bondów.

giovanni50

Bardziej postawiłbym na aktora :) Chociażby Thomas Kretschmann - http://www.filmweb.pl/person/Thomas+Kretschmann-9596

Pasowałby wręcz idealnie na szpiega .

ocenił(a) film na 7
buterfly

Ten co grał Hosenfelda w Pianiście :)
Ja proponowałbym jeszcze Oliviera Grunera

giovanni50

Tak dokładnie to on ;)

Na przeciwników to mi jeszcze do głowy przychodzi Walton Goggins - http://www.filmweb.pl/person/Walton+Goggins-515834

ocenił(a) film na 7
buterfly

Nie on

ocenił(a) film na 7
buterfly

Ciepłe kluchy

giovanni50

Ale uważam że dobry aktor - Na szaleńca by się nadawał .

Craig był średnim Bondem, jako aktor. Był po prostu ostatnim (nowym) Bondem, dlatego młoda widownia nie docenia pozostałych filmów, o gorszej jakości efektów specjalnych, głupio mierząc tym wartość aktorów... Nie znasz się. Najlepszy był Connery (klasa klasy), Brosnan i Dalton, a teraz wg mnie otrzymuje miejsce Craig na równi z Sir Moorem (drugi za niezdarność niestety) i potem Lazenby. Craig był taki sobie, ale akceptowalny. Po prostu wystąpił w produkcji z lepszą technologią.

ocenił(a) film na 6

Też uważam, że Craig idealnie pasuje do roli Bonda. Przynajmniej ja tak sobie wyobrażam agenta tajnych służb takiej rangi.

użytkownik usunięty

Mi też Craig się w roli Bonda spodobał, bo był taki najbardziej "ludzki" nie jak maszyna w paru poprzednich częściach która zawsze miała idealną fryzurę, biały uśmiech i czyste ubrania :D

ocenił(a) film na 6

Craig nie jest złym aktorem, ale do roli Bonda kompletnie się nie nadawał. Chyba tylko Lazenby był mniej dopasowany do tej roli.

ocenił(a) film na 7

Jeśli miałbym powiedzieć coś pozytywnego o Craigu jako Bondzie to na pewno, że jest książkowy. Jeśli patrzeć na Bonda pod tym kątem, to Connery nie oddał go w pełni.

no i wrocil :) ja sie ciesze, ciekaw jestem mega efektow , bo przyznaje, ze Craig do mnie trafia bardziej

igorbogu88

mam dokladnie to samo :) Ale tez czekam jak na szpilkach na premiere bo zapowiada sie mega dobry film

ocenił(a) film na 7

Craig jako Bond nudny jest

marcin_lendzion

To znaczy? :) - Bardziej mi pasuje  Craig  niż Roger Moore - Który był wyluzowany ale same filmy bardziej wyglądały jak parodię ;)

Wygląda jak dresiarz. Tylko Moora cenię niżej, który tylko pajacował na ekranie.

ocenił(a) film na 2

Pelno takich ‘Bondow’ pod kioskiem z piwem… Do zagrania Bonda trzeba miec twarz albo chocoaz wygladac jak dzentelmen. Sorry, ale Craig wyglada jak gremlin, Shrek albo mistrz yoda z Gwiezdnych Wojen…

Ta... mimo, że aktor był już zmęczony tą rolą od SkyFall. Co miało być w założeniu jego ostatnim występem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones