PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565265}
3,6 1 709
ocen
3,6 10 1 1709
Nie jesteśmy puszczalskie
powrót do forum filmu Nie jesteśmy puszczalskie

dokument to to nie jest wiarygodność.... jeden... jak juz zobaczylem ujęcie w domu z pieskiem i rodzice wpatrzeni w telewizor wymiękłem.... takie rzeczy oczywiście się dzieją ale na pewno nie u tych trzech aktorek

ocenił(a) film na 4
dontpanic

to jakas lipa ja nie wiem czy to dokument czy film fabularny slabizna

ocenił(a) film na 1
Turek69

dawno takiego dziadostwa nie widziałem

dontpanic

Dokładnie, jakby któraś z nich robiła tak naprawdę to napewno nie opowiadałaby o tym przed kamerami bez żadnego skrępowania, tak jakby mówiła o tańcu czy śpiewaniu, bo byłaby już skończona w swoim środowisku.Wszyscy wytykaliby ją palcami.To jest śmiech na sali a nie żaden dokument.

ocenił(a) film na 6
dontpanic

No fakt, mógł to bardziej być dopracowany dokument, ale jak na polskie jakoś to będzie i zastój w kinie jak i zastój w robieniu dokument, na średnim poziomie, dawniej robiono dokumenty na wyższym poziomie. Czegoś tutaj zabrakło.

dontpanic

Na bank dziewczyny i ich klienci wpuściliby kamerzystę do pokoju, gdzie oddają się miłosnym uniesieniom :) Zwłaszcza, że rodzice i znajomi nie wiedzą o zainteresowaniach głównych bohaterek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones