PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807670}

Nie jestem łatwy

Je ne suis pas un homme facile
5,9 11 731
ocen
5,9 10 1 11731
Nie jestem łatwy
powrót do forum filmu Nie jestem łatwy

Świetny film

ocenił(a) film na 10

Fabuła i pomysł genialny! Powinni go puszczać w liceum każdemu nastolatkowi, tak żeby w końcu zrozumiał, ze tylko od społeczeństwa zależy jak będą traktowane kobiety przez mężczyzn i na odwrót.

ocenił(a) film na 3
ogla.bum

No czy ja wiem, film przedstawił świat jakoby mężczyźni byli śmierdzącymi capami, którzy nic nie robią. Mamy 21 wiek, kobiety już mogą osiągać bez problemu to co mężczyźni (przynajmniej w większości miejsc), więc temat nie do końca świeży. Poza tym, chyba większość facetów się goli w kluczowych miejscach i dbają o siebie, tak samo jak laski. No, może nie dajemy tapety.

ocenił(a) film na 8
PinkySuavo

To się tylko tak wydaję mężczyznom. Na każdym kroku widać jak traktuje się kobiety i ile jeszcze się musi zmienić.

PinkySuavo

Zgadzam się, mężczyznom się wydaje, że problemów już nie ma. Awansują nadal faceci, to moje osobiste doświadczenie. Zaczynałam pracę z facetem, robiliśmy razem uprawnienia, on dostał awans, a ja rozmowę, że no teraz muszę zacząć się starać to może mi też się uda. On odszedł z firmy bo sobie nie radził, a ja odeszłam pół roku po nim bo zamiast awansowac mnie woleli przyjąć kolejnego faceta, z ulicy, praktycznie bez doświadczenia. Oczywiście od razu dostał wyższą pensję. Dodam, że będąc na niższym stanowisku robiłam to co koledzy. I nie mieszkam na wsi na Podlasiu tylko w dużym mieście;) Film jest zabawny ale powinien dawać do myślenia.

ocenił(a) film na 10
alien_2

Dokładnie tak !

ogla.bum

Film, którego się nie zapomina. Wiele uświadamia w bardzo zabawny i sposób. Inteligentna komedia.

ocenił(a) film na 5
ogla.bum

Wyglada to tak jakby kobiety byly żałosne. Na szczescie swiat sie zminia, chociaz sa jeszcze pokolenia ktore daja sie mezczyznom.

ocenił(a) film na 5
azlotko

A powinna byc równowaga. Pytanie psychologa, czy kiedys bedzie tak ze mezczyzni i kobiety beda sobie pomagali?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones