PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=501984}

Nie można pocałować panny młodej

You May Not Kiss the Bride
5,7 7 585
ocen
5,7 10 1 7585
Nie można pocałować panny młodej
powrót do forum filmu Nie można pocałować panny młodej

super

ocenił(a) film na 10

Mam 27 lat i dla mnie film był "lekki" naturalny i śmieszny , naprawde fajny ciekawe czy to w kinie było pewnie nie , tylko idiotyczne puszczaja...

ocenił(a) film na 3
subik

nie, to nie jest idiotyczne (?) i nie puszczają...chociaż diabli wiedzą o co Ci chodzi...
Zgadza się, ten film to totalny gniot dla 'myślących inaczej', szkoda że 27-latki łapią się na takie bzdety!

ocenił(a) film na 10
tegesno

sam jestes myslący inaczej nie wypowiadaj sie jak CI sie nie podobał film bo mam swoje zdanie baranie , w tym czasie (wrzesien - pazdziernik ) prawie nic nie bylo fajnego w kinie

ocenił(a) film na 3
subik

Człowieku, nie potrafisz poprawnie sklecić zdania, mimo iż masz już 27 (!) lat, podobają ci się filmy o niczym, .... i to ponoć ja jestem baranem...?
Ale tak to jest, jak brakuje argumentów, zaczyna się pyskowanie.
No comments.

ocenił(a) film na 6
tegesno

Kto jest myślący inaczej, to świadczą twoje wypowiedzi, podobnie jest z pyskowaniem. A film jest fajny. Only these comments.

angeldog

Rozbawila mnie wasza dyskusja haha toczyliscie ja 2 lata :D

ocenił(a) film na 10
paczi88

Toczyli ją kilka dni po czym po 2 latach ktoś dał kolejną odpowiedź???

A tak w ogóle, zgadzam się z twórcą tego wątku - naprawdę fajny film, chociaż o niczym to jakoś nie potrafię wystawić innej oceny niż 10 bo świetnie się przy nim bawiłem :D

ocenił(a) film na 8
subik

Dokladnie, idealna komedia na nudny wieczor :) Wiekszosc genialnych filmow oglada sie raz lub max kilka razy. Natomiast ten odswiezam sobie co kilka dni, tygodni. Polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones