PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848823}

Nie patrz w górę

Don't Look Up
6,7 136 792
oceny
6,7 10 1 136792
6,1 53
oceny krytyków
Nie patrz w górę
powrót do forum filmu Nie patrz w górę

Niby obsada ciekawa - z jednej strony DiCaprio, Lawrence, Blanchett, Evans, Hill, Perlman i Bóg wie kto jeszcze. Z drugiej nie każdy mnie jara zbytnio z tego składu - Streep od dawna gra na autopilocie, jakby machano jej kolejnym Oscarem zza kamery, z kolei Chalameta ostatnio tyle się pcha do ciekawych projektów, że aż za moment dostanę alergii na jego piękną facjatę (a tak mi się podobał w "Call Me By Your Name"). No i do tego Adam McKay to nie jest jakiś reżyser, na którego filmy jakoś specjalnie czekam - "Big Short" mi się całkiem podobało, za to "Vice" miało już swoje spore problemy.

Z ciekawości obejrzę, bo jestem ciekaw jak taka Oscarowa obsada zostanie wykorzystana w takiej mało Oscarowej fabule :P

kryst007

To film produkcji Netflixa może zostać nagrodzony Oscarem? Z tego co czytałem to tylko w tym roku pozwolono na takie ustępstwa, aczkolwiek dopiero wchodzę w ten świat i mogę się mylić dlatego w razie błędu proszę mnie poprawić

ocenił(a) film na 7
Rocky_05

"Roma", "Marriage Story" i "The Irishman" - filmy Netflixa nominowane do Oscara, zatem bardzo możliwe, że w końcu któryś zostanie nagrodzony.

kryst007

Możliwe, zobaczymy co czas przyniesie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones