Don't Look Up

2 godz. 25 min.
6 469
chce zobaczyć
{"type":"film","id":848823,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Don%27t+Look+Up-2021-848823/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nie patrz w górę
  • Z tego co czytałem ma tu wystąpić : Di Caprio, Meryl Streep, Ariana grande, himesh patel, Timothee Chalament, jonah hill i cate blanshett no i oczywiście Jennifer Lawrence, nawet jak film będzie słaby, to super będzie obejrzeć tych wszystkich aktorów razem na ekranie

• Maxiu999 I w tym wszystkim Matthew Perry, nie wiem co on tam robi, uwielbiam go oglądać w Przyjaciołach ale tylko do piątego sezonu, pózniej jest tylko gorzej

• Maxiu999 Ja jakoś hype'u nie czuję zbytnio. McKay to nie jest raczej ten reżyser, na którego filmy niecierpliwie czekam. Owszem, "The Big Short" było dobre, ale już za to "Vice" tak średnio. Film może i dobrze obsadzony, acz zachwycony składem nie jestem - DiCaprio czy Blanchett zawsze fajnie widzieć co prawda, ale Lawrence, Streep, Chalameta? Nie są to dla mnie źli aktorzy, ale raczej tacy którzy mi się już jakiś czas temu mocno przejedli :P

• kryst007 "Chalamet" - "przejadł" eee? też za nim nie szaleje ale pisać o chłopie, który dopiero od jakichś trzech-czterech lat zaczął dostawać główne role, że się przejadł i stawiać go w jednym zdaniu z Meryl Streep to trochę przesada :)

• Shoeller Widzisz? Ledwo 4 lata jest popularny, a już jak się zdążył przejeść ;)

• Maxiu999 zgadzam się z tym, bo choć fabuła nie wydaje się jakoś szczególnie porywająca obsada przyciągnie do kin rzesze fanów