Nie wierzcie bliźniaczkom

The Parent Trap

1998 2 godz. 3 min.
6,5 46 437
ocen
6,5 10 46437
2 315
chce zobaczyć
{"type":"film","id":132,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/The+Parent+Trap-1998-132/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Nie wierzcie bliźniaczkom
  • Trochę dziwi mnie fakt, że żadne z rodziców, a już najbardziej matka, nie tęskniło za swoim drugim dzieckiem. 12 lat i żadnych wiadomości, telefonów, spotkań. I żeby dzieci nie wiedziały o sobie nawzajem? Dobra każde z rodziców miało jedną bliźniaczkę, niby to samo, ale jednak serce rodzica tęskni... Wiem, że to film i taka musiała być fabuła ale musiałam to powiedzieć ;-)

• chemas ocenił(a) ten film na: 6

Vinga2312 HA ! Za każdym razem, gdy oglądam ten film, zastanawiam się nad tym. :)

• chemas to ile razy oglądałeś ten film?

• chemas ocenił(a) ten film na: 6

salveen a z dziesięć

• Vinga2312 no to jest duży minus, ale to film dla dzieci

• salveen Niby film dla dzieci ale sama też chętnie go oglądam.

• konrii_2 ocenił(a) ten film na: 8

Vinga2312 dla dzieci to sa bajki i anime a kino familijne to sie ogląda całymi rodzinami nawet z prababkami nie są za stare zeby obejrzeec sobie film, dzisiaj oglądałem pierwszy raz ten film bo lubiłem dawniej Lindsay Lohan widziałem pare z nia nowszych filmów i byłem ciekaw jak zadebiutowała w roli młodocianej aktorki i fajnie bez tremy na luzie i bardzo dobrze , film nawet lepszy niz myślałem jeszcze sobie go kiedys tam obejrze....

• Hmpf ocenił(a) ten film na: 5

konrii_2 1. kiedy ludzie nauczą się, że bajki to utwory literackie?
    2. Nie wiem jakie anime oglądałeś, ale zapewniam, że baaaardzo duża część z nich nie jest przeznaczona dla dzieci, więc unikałabym takiego generalizowania

• Hmpf zgadzam sie.

• Vinga2312 Słuszna uwaga. Ale myślę, że nie ma co tego roztrzasac, skoro to komedia.;)

• Vinga2312 Tak, to pewna niedorzeczność, za każdym razem jak mi gdzieś ten film mignie to się nad tym zastanawiam.

• Vinga2312 Nie potrafię inaczej potraktować rodziców jak pary skrajnie egoistycznych, pozbawionych wyobraźni i empatii zaprzańców. Trochę odbiera radość z oglądania.

• nieobecna1 ocenił(a) ten film na: 6

Vinga2312 Gdyby tacy nie byli, to byś nie miała co oglądać, to jest film. W ogóle żeby tylko takie rzeczy rodzice dzieciom robili... to świat byłby piękny... ;)