PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132}

Nie wierzcie bliźniaczkom

The Parent Trap
6,5 48 220
ocen
6,5 10 1 48220
5,2 8
ocen krytyków
Nie wierzcie bliźniaczkom
powrót do forum filmu Nie wierzcie bliźniaczkom

Dziewczynki były zdziwione wtedy dopiero gdy zdjęły hełmy i spojrzały na siebie.
W czasie walki przecież ze sobą rozmawiały. Czy nie dziwiło ich to że obie mają identyczne głosy?

MJChannelPL

Bliźnięta nie mają takich samych głosów, stąd brak zdziwienia. Oczywiście, w filmie brzmią tak samo, ale to dlatego, że obie role gra Lindsay Lohan. Gdyby to była rzeczywistość, po głosach by się nie zorientowały.

ocenił(a) film na 7
Jeyka

zgadzam się z Jeyką.

ocenił(a) film na 7
evilfleur

Swoją drogą, dobra z niej dupeczka wyrosła.

ocenił(a) film na 5
JizzyBones

Może gdyby nie była ćpunką ani alkoholiczką.

ocenił(a) film na 7
u1pawel

A w czym ci to przeszkadza? Jej życie i ciało. Nie zmienia to faktu, że jest zajebistą dupą.

ocenił(a) film na 5
JizzyBones

W tym, że niszczy to ciało, wystarczy popatrzeć na niektóre jej zdjęcia.

ocenił(a) film na 5
JizzyBones

Przez to swoje ciekawe życie (alkohol, narkotyki, więzienie, odwyki itp) straciła szanse na kilka ról w znanych filmach. Może dlatego mam wrażenie, że ostatnio jakoś "ucichła". Już nie jest o niej tak głośno jak kiedyś. A co do tego jaka z niej "dupa"... to pozostawię juz twojej ocenie ^_^

Naorah

Pare lat temu byla ladna..

No, ale to juz upadek z ktoreego sie nie podniesie. Ogolem to jej filmy byly calkiem dobre..

Twarda sztuka to nawet bardzo dobry film, cale szczescie to dobry film...

Cos by z niej bylo gdyby nie to, ze zrobila z siebie zombie.

ocenił(a) film na 9
Jeyka

Poza tym, człowiek słyszy swój głos inaczej niż inni ludzie, więc dziewczynki mogły nie zwrócić uwagi na taki szczegół.

ocenił(a) film na 7
kelle

Dokładnie tak. Słyszymy swój głos głównie poprzez tzw. przewodnictwo kostne, dlatego też jest on trochę "zniekształcony" w stosunku do tego co słyszą inni ludzie.

Wystarczy nagrać swój głos na dyktafon a później odtworzyć, aby się przekonać. Kiedy ja zrobiłem to po raz 1-szy nie mogłem uwierzyć, mój głos z taśmy mi się nie podobał.

użytkownik usunięty
mat_queen

Poza tym warto zwrócić uwagę na to, że jedna siostra mówiła z amerykańskim akcentem, a druga z brytyjskim ;).

MJChannelPL

Po pierwsze wiele osób ma podobne głosy nikt by się tak nie rozpoznał, po drugie miały (miała?) maski na twarzy

MJChannelPL

Błagam człowieku, nie HEŁMY! Szermierze mają maski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones