PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132}

Nie wierzcie bliźniaczkom

The Parent Trap
6,5 48 212
ocen
6,5 10 1 48212
5,2 8
ocen krytyków
Nie wierzcie bliźniaczkom
powrót do forum filmu Nie wierzcie bliźniaczkom

Nie wierzę.

ocenił(a) film na 10

Ona nie mogła grać je obie bo było wiele kadrów z filmu gdzie one były razem!!!!!

Gabrielle_Solis_2

I co z tego. Poszukaj sobie coś w necie. Ja słyszałam, że to kręci się osobno, a potem jakoś nakłada na siebie, czy wkleja... jakoś tak. Z pewnością jest to możliwe

Gabrielle_Solis_2

Gdy kręcili film w zdjęciach brała udział inna aktorka. Na imię jej Erin jesli dobrze pamiętam. Ale była ona tylko po to, by Lindsay mogła zagrać niektóre sceny, w których występuje podwójnie. Każdą taką scenę filmowali 2 razy i wróżnym czasie, bo miały inne fryzury. Potem komputerowo łączyli obraz i gotowe.

Kiedyś dużo materiału o Parent Trap było tutaj: http://lindsaylohan.net/. Nie wiem, czy jeszcze są, bo od dawna nie interesowałem się Lindsay, ale powinny być gdzieś w archiwum. Jeśli nie usunęli to jest tam sporo zdjęć z planu filmowego.

Gabrielle_Solis_2

gratulacje za inteligencję ;D może jakieś 50 lat temu twoja wypowiedź była by normalna , ale teraz to żal.pl

patricia_xD

No właśnie, przecież teraz są takie efekty, że hej. Jak byłam mała i oglądałam poraz pierwszy ten film to myślałam, że to bliźniaczki grają tą rolę, ale teraz z łatwością mogę zauważyć, że to jedna osoba :P Film mi się bardzo podobał, ale właśnie głupio zroblili, że nie dali bliźniaczek-moim zdaniem jedna osoba grające dwie role to dno.
Pozdrawiam =]

ocenił(a) film na 6
meell

E? No przecież to nie jesat nic dziwnego - najpierw grała jako jedna, potem jako druga i to się nakłada na sieibe komputerowo. Jest tyle przeróżnych efektów specjalnych, myślicie że czegoś takiego nie można zrobić?

ocenił(a) film na 10
Midnight_6

No tak:) Można się było tego spodziewać. Dzięki wszystkim.

ocenił(a) film na 7
Gabrielle_Solis_2

differ nie musisz se przypominać bo pisze kto jest jej dublerką w tym filmie ;) a zdjęcie jej jest tutaj http://www.filmweb.pl/Erin+Mackey+%28I%29,filmografia,Person,id=290591
a film był zrobiony zapewne zrobiony sposobem blue screen.

dimian

No a na przykład sceny kiedy trzymają się za ręce? Albo jak jedna przekłuwa drugiej uszy i ścina włosy?

ocenił(a) film na 10
dimian

PS - nie blue screen, bo blue screen (of death - BSOD) jest w Windows.
Metoda ta to tzw. green box lub blue box. Greenbox jest o tyle lepsza,
że w studio łatwiej wyciąć zielone tło. W plenerze (np. w/w filmie)
zastosowano (z powodu trawy, etc.) właśnie blue box (a nie blue screen).
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
meell

Dlaczego od razu dno? właśnie dobrze! ciężko przecież grać dwie różne role w tym samym czasie... ;p

a tak wogóle to na początku myślałam (ba! byłam pewna!^^) że tą drugą gra jej siostra, więc jaki szok przeżyłam jak zobaczyłam że to jedna i ta sama! ;p

ale film był baardzo fajny ;)

Gabrielle_Solis_2

technologia, trudno to pojac panno mądra? ;/

Sachi

i dno to ty! CZEMU JEDNA OSOBA GRAJACA BLIZNACZKI TO DNO?!

Sachi

Ja prubowałam dostrzec jakieś wpadki i zauwazyłam jak siedziały razem w tym domku na obozie, na stole to ta linsday po prawej nie miała cienia a ta po lewej miała.

Malazaa

Na obozie jak sie tłukły, trudno byłoby bić się z powietrzem;]

Gabrielle_Solis_2

hej a w takim razie co powiesz na scenę z trzeciej części Piratów z Karaibów, w której około 17 Johnnyh Deppów występuje naraz jako jedna, ale nie do końca taka sama osoba? xD

terrrenia

sorki, już widzę, że problem rozwiązany :) pozdro :)

użytkownik usunięty
Gabrielle_Solis_2

Zaraz powstanie teoria spiskowa o ukrywanej bliźniaczej siostrze Lindsay Lohan...


Taka Technologia...clear?

ocenił(a) film na 6

Właśnie wczoraj obejrzałem Zakręcony piątek i pomyślałem, ż e ta dziewczyna grała w 'nie wierzcie...". Chciałem zobaczyć w jakich filmach grała jej siostra bliżniaczka, a tu...

Gabrielle_Solis_2

grala jest 21 wiek wiesz jaka jest technologia albo nie wiesz bo moze jestes opuzniony w rozwoju

ocenił(a) film na 6
nikola008pl

Tak, opUźniony..

Gabrielle_Solis_2

Np w Władcy Pierścieni wszystkie sceny z hobbitami były kręcone w ten sposób, ponieważ hobbicie byli dużo niżsi od ludzi i elfów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones