PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132}

Nie wierzcie bliźniaczkom

The Parent Trap
6,5 48 217
ocen
6,5 10 1 48217
5,2 8
ocen krytyków
Nie wierzcie bliźniaczkom
powrót do forum filmu Nie wierzcie bliźniaczkom

Oglądam włąśnei to w TV juz go któryś raz. Ciągle mi sie podoba. Lindsay Lohan jest dobrą aktorką, ale naprawde nie moge uwierzyć jak to robiłą że grała za dwie dziewczyny.. Ile scen jest, w których są razem. Wszystko się zgadza - cienie, ruszanie tymi samymi rzeczami itp. Nie ma żadnych błędów .... Jak to możliwe.. ? ..

asiulka_14

Też tego nie rozumiem.... A może to ta dublerka?

ocenił(a) film na 10
Miyu67

ja przez caly czas bylam swiecie przekonana ze to graja Olsenki. i ze sa todwie dziewczyny a teraz patrze jedna. no ja tez nie wiem ale w samamym zyciu jest tak samo.

ocenił(a) film na 9
asiulka_14

Ja z kolei najpierw myslałam, że to Lindsay ma siostrę bliźniaczkę

poziomka_2

Normalnie! Takie trudno do pojecia?! Przeciez technologia zrobi wszystko, jak byk pisze ze Linds zagrala obydwie!!

Sachi

buahahah... każdy głupi widzi, co jest napisane :) i że Lindsay L. grała za dwie. Wiadomo = technologia... Tyle że trudno sobie wyobrazić to wszystko jak oni to zrobili !! .. Sceny są perfekcyjnie zbudowane. Nie widać ,że to komputerowo. Każdy sobie zadaje pytanie - jak to możliwe? A Ty... -- ty wszystko wiesz... :) Przeczytaj dokładnie wszystkie odpowiedzi na post i zobaczysz, że nikt nie napisał, że były dwie aktorki ^lol^ ... Napewno skorzystali z dublerki, ale nikt nie sądzi że były bliźniaczkami. Kiedyś jak nie znano Lindsay to tak myśleli.
PeEs: Na drugi raz doczytaj się dokłądnie zanim odpiszesz. :P

asiulka_14

kompuerowo?
takie numery robi się analogowo od lat!
Analogowo zrobiono to np. w "Powrocie do Pryszłości II"
Michel J. Fox w jednej scenie gra siebie, siebie z przyszłosci, oraz swoja córkę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones