PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 089
ocen
6,2 10 1 191089
6,3 14
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem
ocenił(a) film na 8
Allende_

To otwórz zakład pogrzebowy. Humor istotnie niewyszukany ale film bezpretensjonalny, nie idzie powstrzymać się od śmiechu. No cóż, może taki gust plebejski mam.

ocenił(a) film na 8
Allende_

To nie oglądaj komedii w takim razie !!! !!!

ocenił(a) film na 3
Magic1997

Ależ dlaczego ma nie oglądać? Nie każda komedia jest głupawa. Każdy ma prawo obejrzeć i ocenić. Ja też obejrzałem i oceniłem na bodaj "3". Jak dla mnie to mało strawny film i tyle. Taka "Żona na niby" z Sandlerem, też bez rewelacji ale sporo lepsza.

ocenił(a) film na 8
Tomsi79

Żona na niby w ogóle nie była śmieszna choć nie można powiedzieć że była głupia mnie się podobała, widzę że te śmieszne komedię mają słabe oceny bo są głupawe a przecież komedia jest po to by się śmiać jak np Bruno to jest świetna komedia a innym się nie podoba bo głównym bohaterem jest gej i pokazuje jaki jest zboczony itp ale to jest przecież śmieszne, komedia jest po to by się śmiać a nie oglądać z poważną miną

Magic1997

Dorośniesz i zrozumiesz pewne sprawy.

ocenił(a) film na 8
adeck92

..................

ocenił(a) film na 8
adeck92

Ciekawe gdybym nie podał rocznika, w tedy byś się dopieprzył czegoś innego .....

Magic1997

Oglądam komedie, ale na poziomie. Nie śmieszą mnie jakieś infantylne i przereklamowane "żarty", jeśli w ogóle można to tak określić. Takich dennych, zboczonych i obleśnych komedii jest mnóstwo. Skoro ktoś bierze się za taki rodzaj filmu o takiej tematyce to trzeba umieć to zrealizować. Zresztą to świadczy o tym, co siedzi komuś takiemu w głowie. Tylko jedno.

Allende_

On nawet jak dorośnie tego nie zrozumie.Komedia nie dla dzieci, tak nawiasem. Nie powinieneś w ogóle tego oglądać. Ale to jest tak durne i nudne, że wprost dla ciebie, nie?Niski poziom. Bardzo niski. Przykro mi, że takich ludzi jak ty jest dużo, których śmieszą dowcipy o ru**aniu. No cóż.

ocenił(a) film na 3
Allende_

1 to może za mało, ale ten film to takie luźne 3 i Boże broń wyżej! Nie jestem osobą delikatną, niesmiała, którą żarty o ruchaniu itd w jakis sposób deprawują i krepują - wręcz przeciwnie ;DD lubie powyklinać i pogadac w taki niewybredny sposób, ale jednak takie poczucie humoru trzeba umieć wpleść w całkiem fajną, sensowną fabułę (np pierwsze części american pie - dużo seksu, chlania, imprez, przekleństw... i wszystko do siebie pasowało; wszystko miało sens). Latający arab, umiejacy związać ludzi w supeł, rypający staruszki? Film bez ładu i składu. Może gdyby to wszystko nie było takie przekoloryzowane, to byłoby lepiej, ale jak dla mnie, to reżysera (nie)zdrowo poniosło. Szkoda, fajny pomysł na komedie ;D

ocenił(a) film na 8
mokfa

No tak, lepiej jakby leciał nastolaty. Tylko wtedy nie byloby "jazdy po bandzie" i całość nie miałby w sobie tyle wyuzdanego humoru
(na granicy dobrego smaku zresztą a nawet z leciutka ją przekraczając) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones