PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 108
ocen
6,2 10 1 191108
6,3 14
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

5/10

ocenił(a) film na 5

Hmm... Dobry film. Przyjemny. Zabawny, aczkolwiek humor głupkowaty. Jednak jest to lekkie kino. Film niczego nie wnosi, nie ma przesłania. Chyba wolę mądrzejsze filmy po prostu ;).

użytkownik usunięty
elo_tu_justina

Film całkiem ok.. Ja bym dał trochę wyższą ocenę 6/10, bo trochę też się pośmiałem. Dobrze powiedziane, lekkie kino, znośny humor, ja bym powiedział, że jest tu przesłanie. Po prostu ''Rób co kochasz'' np. Zohan był jakimś tam żołnierzem, był w tym dobry, ale tego nie lubiał. Wolał po prostu zostac ''stylistą fryzur'' bo kochał obcinac włosy. Przynajmniej ja tak to widzę. Film naprawdę ok, warty uwagi, zdecydowanie lepszy niż np. Żywot Briana i inne. Godny obejrzenia w nudny niedzielny wieczór. Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
elo_tu_justina

Dobry komentarz, przyjemny i zabawny, aczkolwiek trochę głupkowaty. Jednak jest to lekki komentarz i niczego nie wnosi, nie ma przesłania. Chyba wolę mądrzejsze komentarze po prostu:)

ocenił(a) film na 5
hummin

I nawzajem ;D

ocenił(a) film na 10
elo_tu_justina

Chyba cię dawno fryzjer nie obcinał:)

ocenił(a) film na 10
hummin

akurat polacy są wyrocznią w dziedzinie światowego humoru, szkoda tylko że za granicami nasze komedie uważane są za idiotyczne

ocenił(a) film na 10
peja2000

nie uważam się za wyrocznię, a zresztą Twego komentarza się zgadzam tylko co w tym dziwnego?

ocenił(a) film na 6
elo_tu_justina

Dokładnie, ale dla mnie ten film jest porażką w karierze Adama Sandlera o.O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones