PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 091
ocen
6,2 10 1 191091
6,3 14
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

Większość pisze że to świetna komedia, że prosty ale powalający humor.
Szczerze to ledwie przez ten film przebrnąłem, Sandler jak zwykle nie powalał elokwencją (grał jak
zwykle przygłupa) a fabuła jest luźnym zwitkiem gagów, które w takiej czy innej formie pojawiły się w
jakiś komediach. Nie ma sie z czego pośmiać ? pokażmy seks ze starymi babami. nadal nie śmieszne
? to sparodiujmy konflikt na tle etnicznym. no i niestety sie nie udało, film to tragedia i nie polecam
oglądać nikomu kto kiedykolwiek oglądał komedie z Jimem Careyem, czy śmiał sie z monty pythona.
To siedem klas niżej.

ocenił(a) film na 3
przemekregi

Też było mi ciężko przez to przebrnąć... nawet nie chce mi się komentować fabuły.

kiczika

Dołączam się do zażaleń. Nikomu nie polecam. 1/10

ocenił(a) film na 8
przemekregi

Chyba sobie jaja robicie ten film to miazga,najlepsza rola sandlera i ten akcent,trzeba mieć full dystans do siebie

przemekregi

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jedni chwalą, ini ganią! Sandler zagrał popisowo w swojej kategori wagowej jaką jest komedia. Umiejętnie dobrał akcent i styl do tej roli. Fabuła przewidywalna ale nie ona tutaj jest gwoździem! Nie można porównać MP czy Ventury, to inny poziom żartu, inna epoka, pomysł z fryzjerem, któy jest agentem i w dodatku żydem, przyjął się! Nie było kolepanych grabi na które ktoś stawał czy oczywistych sytaucji z wylwającą się zupą przez kelnera na gości w drogich ciuchach.

Scrappy coco - MISZCZ ! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones