PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 108
ocen
6,2 10 1 191108
6,3 14
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

Dno

ocenił(a) film na 1

dna albo jeszcze gorzej.
1/10 bo niżej się nie da.

ocenił(a) film na 8
pacynka58

oj,słabe mamy poczucie humoru.....:)

ocenił(a) film na 1
Reznik

tak, rzeczywiście masz słabe poczucie humoru

pacynka58

nie przesadziłes/łas!!!!! co prawda o gustach sie nie dyskutuje ale 1 o chyba przesada, osobiscie zastanawia mnie tylko to ze skoro ,, nie zadzieraj.... "dostało od ciebie 1 to jak bys ocenił/ła arcydzieło ,,YYYREK kosmiczna nominacja''?????

ocenił(a) film na 3
louis2014

Zera niestety nie ma :/

ocenił(a) film na 1
louis2014

"Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" oglądałem i brakło mi -10(minus dziesięć)
Jak mam marnować czas to już wolę patrzeć na białą ścianę.

pacynka58

ponizej ,,giovanni50" słusznie...... usadził ,, Nie zadzieraj..." w równej linii razem z Hot Shots czy serią Naga broń. ,Przedział ocen jest od 1 do 10 i tego sie trzymajmy a polemizowanie w stylu dałbym minus 10 ale brakło i temu podobne sa tu nie na miejscu.Filmweb nie jest odpowiednia strona do uprawiania Trolingu. dziekuje

ocenił(a) film na 1
louis2014

dobrze profesorze dostosuję się

pacynka58

alez dziekuje bardzo doktorze

ocenił(a) film na 3
pacynka58

Popieram słabizna. Każdego co innego śmieszy. Na dodatek powiedzmy , że nazwę to ''efekty specjalne'', z braku lepszego słowa nie za specjalne. Nie zadzieraj z fryzjerem , American Pie , Kac Wawa itp można wrzucić do tego samego worka. Coś co miało być komedia stało się tragedią nie do przebrnięcia.

ocenił(a) film na 7
doma175

American Pie to duractwo
Ja fryzjera usadziłbym w równej linii razem z Hot Shots czy serią Naga broń

ocenił(a) film na 3
giovanni50

Z AP to może trochę przesadziłam, ale minimalnie:) Nie lubie tego typu pseudokomedii , więc chyba na tym skończę swoją wypowiedź , bo o gustach się podobno nie dyskutuje. :)

ocenił(a) film na 7
doma175

Gust jest jak doopa każdy ma swój

giovanni50

albo gdzieś pomiędzy Szpiedzy tacy jak my i Austin Powers :)

ocenił(a) film na 7
zabok7

Nie stawiaj szpiegów razem na półce z Austinem

giovanni50

taaa... POMIĘDZY szpiegami a austinem. a nie że szpiedzy to taki sam film jak austin czy też na odwrót :) poza tym bede se stawiał gdzie chce i sobie też

ocenił(a) film na 7
zabok7

Austin jest beznadziejny

giovanni50

jeżeli chodzi o tym komedii to zohanowi wiele do niego nie brakuje :)

ocenił(a) film na 5
doma175

Ten film jest tak głupi... że aż śmieszny :) Żarty są niesmaczne, bardzo często niskich lotów, ale całość jest taka, że jak zgodzisz się na tę konwencję (choć wcale nie mówię, że warto) to będziesz miał ubaw po pachy. Przy okazji głupawego filmu sprzedawana jest idea pokoju między narodami. Idiotyczny pomysł... ale chyba trafia. Oglądanie tego filmu to wielkie wyzwanie dla smaku, ale jak da się radę, to trochę śmiechu zapewnione. Tak zły, że nienajgorszy :D

ocenił(a) film na 8
Kurunir

Wyraziłeś dokładnie to samo, co przed chwilą pomyślałem ale nie zdążyłem napisać :)

ocenił(a) film na 3
Kurunir

Z tym się mogę jeszcze zgodzić:) Co prawda oglądając często zmieniałam kanał, więc całość nie została przeze mnie odebrana a co za tym idzie ''idea'' tego filmu do mnie nie dotarła:)

ocenił(a) film na 9
doma175

Dla mnie rewelacyjna komedia i bez wahania stawiam 9/10, a zastanawiam się nawet nad 10/10 ;] Oglądałem film już chyba z 4 razy i za każdym razem ubaw po pachy ;] Ale nie polecam wersji polsatowskiej. Wycięte chyba z 3-4 sceny, krótkie, ale zawsze. I do tego ten lektor. Jakiś stary dziad w ogóle nie pasuje do takiej komedii...

ocenił(a) film na 4
Kurunir

podpisuję się pod tymi słowa ( poza tym, że pokój to idiotyczny pomysł ;P) ...najbardziej utkwił mi w głowie numer telefonu :D ...i żart z kotem- ale jako dno.

ocenił(a) film na 5
swiatloicien

Pokój oczywiście nie jest idiotycznym pomysłem, tylko wypuszczanie takich pakietów (do każdej żarówki szminka gratis itp.) ;)

ocenił(a) film na 4
Kurunir

aaa :) film zdaje się ogólnie miał szokować i śmieszyć idiotycznymi pomysłami i zestawieniami, wkręciłam się, choć nie było łatwo.

ocenił(a) film na 5
swiatloicien

Za odwagę i poświęcenie - medal nieugiętej filmomaniaczki :)

ocenił(a) film na 7
doma175

Jak można porównywać "Nie zadzieraj z fryzjerem" i "Kac Wawa"? Przecież to zupełnie co innego. Piosenka Pythonów o spermie to też pewnie dla Ciebie wieśniackie poczucie humoru. Prostackie żarty podane w odpowiedni sposób mogą być dobrą rozrywką, choćby seria naga broń.

ocenił(a) film na 3
hazy_1

Przy porównaniu tych filmów chodziło mi o poziom merytoryczny. Nie porównuj z tym nagiej broni , bo jest o niebo lepsza. A jeśli chodzi o prostackie żarty to w tym też musi być pewna granica przynajmniej dla mnie.

ocenił(a) film na 1
pacynka58

1/10 nic mnie w tym filmie nie śmieszyło, po prostu patrzyłam na to zupełnie obojętnie. fantasy + nijaki humor. Całkowicie zgadzam się z pacynka58. zupełne dno

ocenił(a) film na 8
przytulanka

fantasy??
BTW, pacynki i przytulanki są dobre dla małych dzieci :))

ocenił(a) film na 8
widzszaraczek

Słuszna uwaga :)

ocenił(a) film na 8
pacynka58

Mam największego :) Krzaka !

ocenił(a) film na 9
Ron88

A ja lubię takie idiotyczne filmy. Idealne jak człowiek zmęczony i zdołowany. Czasem potrzebne są takie głupie komedie do odprężenia się, oglądania nie zastanawiając się nad niczym.

pacynka58

Niestety inni tego nie czają.

ocenił(a) film na 7
Allende_

Niestety my nie czaimy, tych co nie czają, bo tu trzeba wyczaić że takich filmów nie trzeba czaić tytlko oglądać z przymrużonym czajeniem, bo żeby zagrać idiotę czy pseudo komandosa też trzeba mieć talent. Czaisz ?

ocenił(a) film na 8
pacynka58

Jak widać w Polsce sama "Szlachta" filmy ogląda. Trochę luzu ludzie. Wiadomo było, żę komedia. Nie musi skłąniać do przemyśleń - ma bawić. I bawi. Czemu zawsze komedie mają niską ocenę. Z wyższą oceną to te, z których możemy się zaśmiać po 30 minutach myślenia - dla ambitnych.

InSides

Ehhh to miało być głupie i takie było

ocenił(a) film na 7
pacynka58

Pacynka ale ten świat mały. Właśnie dziś oglądałem dwa filmy, najpierw Zohana później na dwójce Najważniejszy głos. Patrze na komentarze, tu i tu pacynka. Śmieszna sprawa ;).

ocenił(a) film na 1
bee2r

miło mi

pacynka58

„Nie zadzieraj z fryzjerem” może nie jest komedią z wyszukanym humorem, ale niezwykle zabawną. Porównanie do polskiego filmu „Kac Wawa” jest dla mnie niejasne, ponieważ ani razu mnie nie rozśmieszył, w przeciwieństwie do Zohana. Faktycznie, „Nie zadzieraj z fryzjerem” jest idealnym rozwiązaniem na totalne rozerwanie się po ciężkim dniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones