PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 106
ocen
6,2 10 1 191106
6,3 14
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

20 35 Polsat ktoś ogląda jeszcze :P?

Damian56

Nie wiem, a warto to oglądać ? ;)

ocenił(a) film na 6
Ketjak1

No ja to nie wiem jeszcze nie oglądałem, dopiero pierwszy zamierzam z ciekawości ;]

Damian56

ja też nie oglądałem moze warto by zerknąć, ale na tvn bedzie klątwa nie wiem co wybrac hehe

ocenił(a) film na 1
Klasykowiec

też zamierzam dziś oglądać choć ocena 6,3 niezbyt zachęca

przytulanka

i sie zaczęlo straszna kicha hehehe

Klasykowiec

me, tylko trochę się spóźniłem, pierwsze 20 min :(

migawka

bo to co zrobil polsat to wielka kicha
najlepiej sciagnac z internetu film w wersji nie zgwalconej przez komercje i telewizje

phe4r

a czym się różni? BTW "Fryzjer" czasami zajeżdża Boratem

Klasykowiec

Klątwa w wersji USA to lipa, jakby to była japońska wersja to już bym miał pełne majty:D

ocenił(a) film na 8
Damian56

Tak, ale już oglądałam :D Poryty film :P Ale fajny

paulina515_PL

mnie wystarczyła scena z rozrzucaniem ryb na talerze na początku i złapanie jednej posladkami hehe

ocenił(a) film na 8
Klasykowiec

Oglądasz dalej xD ?

ocenił(a) film na 6
paulina515_PL

Ja oglądam dalej i tak nie ma nic ciekawego w telewizji ani do roboty. A film rzeczywiście nie porywa.

Damian56

ogladam ;D

reniek86

Też oglądam :D Haha ja pierd*ole bardziej porytego filmu to chyba nie widziałem :D Jest tak żenujący że aż śmieszny w swojej głupocie.

ocenił(a) film na 4
Damian56

I ja oglądam ale nie wiem co mam myśleć... może tylko tyle, że Sandler bardzo fajnie wygląda z tymi włosami i brodą :D...

anyxx

najgorsze jest to, ze bedzie ciezko teraz zasnąc po tym filmie :D

ocenił(a) film na 4
Klasykowiec

niestety robie się coraz gorzej :D z Sandlerem zdecydowanie wolę film "Żona na niby" :)

ocenił(a) film na 4
anyxx

robi*

ocenił(a) film na 3
anyxx

Tu się zgodzę: "Żona na niby" jest sporo lepsza od Zohana, który jest moim zdaniem kiepskawy.

ocenił(a) film na 10
Tomsi79

trzeba go obejrzec w angielskiej wersji, bardzo wazne w tym wszystkim jest ich akcent, ogolnie slowa jak sa wypowiadane i przekrecane. moze i debilna, ale ma jakies przeslanie. ogladalem ja wiele razy i za kazdym razem sie smieje tak samo! :) oryginalne teksty porownywalne do "walenia gruchy do głownego zbiornika" czy innych z polskich komedii.

ocenił(a) film na 7
Gitstrad

Film był fajny. Chyba najlepsze to było to pukanie staruszek. Reszta to tak sobie.

użytkownik usunięty
Zabuza_x

Tylko to ,ale wg mnie film nudny i głupkowaty nawet z Carreyem są lepsze

ocenił(a) film na 6

Poza pukaniem to nic ciekawego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones