PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 173
oceny
6,2 10 1 191173
6,1 15
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

Nie rozumiem jak ten shit sie moze podobac??
Glupia (absurdalna), ze az smieszna komedia to np. Monthy Python, Walk Hard, Hot Shots. Komedia nie tak znowu glupia, ale smieszna to np. Chlopaki Nie Placza. Ale to "cos"?? Typowy chamski humor klozetowy, "zarty" w rodzaju ruchanie (haha) starej baby (haha) czesto (haha), albo "smieszny" akcent. Nie polecam, tym bardziej jak ktos juz skonczyl 8 lat! Co w tym fajnego?

theCoon

podbijam ku przestrodze ;) naprawde strata czasu

użytkownik usunięty
theCoon

tragedia do tej pory sadzilam ze mam poczucie humoru ale w tek 'komedii' powiem ze nie wiedzialam kiedy sie mam smiac totalne nieporozumienie choc Sandlera uwielbiam ;)

ponawiam, jesli nie jestes debilem - to nie jest film dla Ciebie ;]

the_Coon

ponawiam przestroge, totalne dno, kolejna komedia dla kretynow

ocenił(a) film na 3
the_Coon

mnie te z nie zachwycił jak dla mnie za dużo efektów specjalnych mało śmiesznych ale do Sandlera nie mam nic bo go lubię:D i wole go naturalnego bez brody i bez długich włosów;)

ocenił(a) film na 1
theCoon

szkoda, ze nie do konca uwierzyłam ze film jest do kitu oszczędziła bym zmarnowany czas :S

użytkownik usunięty
theCoon

dokladnie, zebo chociaz pojawily sie tez inne zarty, bo po pol godzinie ma sie juz dosc, np takie osrza chwaly tez bylo kilka takich zartow ale byl tez inne zabawne sceny

theCoon

Nie rozumiem ciebie, jak dla mnie film byl po prostu swietny !

MagisterOgierWisnia

Jakis argument? oprocz tego, ze byl fajny bo byl swietny :>?

the_Coon

A może jakiś argument, dlaczego nie był fajny? Bo Ci się nie podobał? Bo to, że ktoś nie lubi sprośnych dowcipów to dla mnie żaden argument. Nie lubisz filmów tego typu - nie oglądaj i nie krytykuj. Nie zniechęcaj - daj innym zobaczyć i wyrazić opinię.

ocenił(a) film na 7
MagisterOgierWisnia

Dla mnie ten film był wyjątkowo śmieszny. Żarty bez zahamowań, bez uprzedzeń. Scena z arabami dzwoniącymi na infolinię Hesbollah'u wręcz absurdalnie doskonała. Jeśli ktoś nie ma komplesków i zahamowan to naprawdę warto. Film znacząco różni się od mainstreem'u komediowego. Prosta fabuła, prosta puenta, ale niektóre sceny wyjątkowo zabawne.

theCoon

potwierdzam...gniot a nie komedia..uwielbiam parodie w stylu hot shot, naga broń itp. ale zohan to totalne dno :( niestety

Mektub83

a Wy nie kminicie, że w tym filmie Żydzi śmieją się z własnych tradycji i ograniczeń? Nadmierne używanie hummusu DO WSZYSTKIEGO, nieustająca nienawiść do Palestyńczyków, praca w sklepie z elektroniką, praca jako taksówkarz itepe itede. Ten film ma drugą głębię, jakby się trochę przyjrzeć. Oczywiście, cały jest w sosie z absurdalnego humoru, ale to już co kto lubi. Niech każdy obejrzy ten film chociaż raz. Niech spojrzy na pewne sprawy pod innym kątem. Jestem pewien, że "Don't mess..." był bardzo ciepło odebrany na Bliskim Wschodzie :)

Rybon1337

Tak, je humus, duzo rucha i slucha disco - rzeczywiscie strasznie sie z nich wysmiewaja. a Palestynczycy to jacys smieszni nieudacznicy, ktorzy wiecznie dostaja po dupie od gl. bohatera. A humor nie jest absurdalny tylko absurdalnie chamski

ocenił(a) film na 9
the_Coon

A Ja dałem 9 ;] Jak zaczyna myć tym starym babkom włosy to płaczę ze śmiechu ;]

ocenił(a) film na 1
theCoon

film beznadziejny, kilka razy moze sie smialam ale chyba na hama bo osbie wieczor takim gniotem zmarnowalam

theCoon

Zgadzam się. Strata czasu i niesmak po żartach na naprawdę niskim poziomie.

ocenił(a) film na 7
Kostka134

Nie jest to zbyt ambitny film, ale jak na produkcję tego typu to raczej źle nie wypadł (chyba).

piter667

Nie za bardzo rozumiem co chciałeś wyrazić pojęciem "produkcja tego typu". Bo chociaż odniosłam wrażenie, że reżyser chciał stworzyć komedię, to wyszedł mu twór "komediopodobny", którego niestety nie da się oglądać. Jak dla mnie od 1 minuty film był słabym żartem. I szczerze mówiąc postanowiłam go zobaczyć, bo jakiś czas temu czytałam artykuł, o dziwo dość pozytywnie go ocieniający.Poza tym inne filmy z Sandlerem były, powiedzmy niezłe. No ale ten...Po pierwsze beznadziejnie napisany scenariusz, po drugie nie najlepsza gra aktorska, po trzecie słaba realizacja tematu. No ale to oczywiście tylko moje zdanie.

ocenił(a) film na 2
Kostka134

Chyba najgorszy i najbardziej niesmaczny film jaki kiedykolwiek obejrzałam, temu filmowi mówię stanowcze NIE!

ocenił(a) film na 7
natqs91x

oj mało widziałeś....

ocenił(a) film na 2
Mord89

Może i mało, ale i dobrze, bo takich gniotów się wystrzegam

ocenił(a) film na 7
Kostka134

Komedie tego typu, czyli niesmaczne, absurdalne i głupie.. to nie miało być kolejne beznadziejne komediowe romansidło, tylko film w stylu "How High" "Ostra jazda". Czasem fajnie się odmóżdżyć i obejrzeć sobie prześmiewczy film, bez ukrytych głębi i wysilania szarych komórek. Słaba realizacja tematu? trylogia miała powstać?. Słabo napisany scenariusz? To jak powinien być napisany?

theCoon

Ja boki zrywalem na tej arcykomedii i dziwi mnie ta krytyka. Czy fakt, ze nastala moda na komedie romantyczne oznacza, ze powierzchownie glupawo abstrakcyjne komedie przesmiewcze sa be ??? Podoba mi sie komiczne wytykanie pewnych streotypow - wiekszosc swiata nie rozroznia izraelczykow od palestynczykow, mnostwo podrobek sprzetow RTV pochodzi z izraela, no i izrael mloci sie z palestyna. A scena gdy Sandler dymal matke kumpla rozwalila mnie totalnie :)

Stinky

"A scena gdy Sandler dymal matke kumpla rozwalila mnie totalnie :)"

I to nazywasz abstrakcyjna i przesmiewcza komedia :>?

ocenił(a) film na 8
the_Coon

Heh, uwielbiam merytoryczne dyskusje, które opierają się na "chwytaniu za słówka". Nie wiem czy zauważyłeś, ale wypowiedź kolegi wyżej jest wypowiedzią złożoną. Ty zacytowałeś ostatnie zdanie, podpierając się wyciągniętym z kontekstu 2gim zdaniem.
Sam nie przedstawiłeś ani jednego konkretnego PRZECIW.

pomijając fakt GUSTU. Bo wiadomo, ze każdy ma inny.

ocenił(a) film na 8
theCoon

Ja na tym filmie prawie nieustannie się śmiałem i zdecydowanie uważam go za jedną z najlepszych "głupich komedii".

Czy to oznacza, the_Coon, że jestem debilem?

ros3q

a skad mam wiedziec. napewno fakt, ze podoba ci sie to cos, moze byc niepokojacym sygnalem ;)

ocenił(a) film na 2
the_Coon

Bardzo niepokojącym. Bo dymanie starych pań jest po prostu takim dnem w tym filmie, większego to już chyba nie ma.

ocenił(a) film na 7
ros3q

Ja się uśmiałem :D John Turturro fenomenalny.

użytkownik usunięty
theCoon

Najgorsza komedia, jaką miałem nieprzyjemność oglądać.

ocenił(a) film na 10
theCoon

Bo wy myślicie że komedia to musi być jak zakościelny całuje sie z jakąś kobietą ale mecze reprezentacji Polski.A tu trzeba mieć specyficzny humor.Film specjalnie został zrobiony jako debilny bo o to w nim chodzi!On ma wręcz demotywować i rozbrajać swą głupotą!Więc pomyślcie 2 razy zanim napiszecie!

kilek1

tego chłamu nie da się ogladać.. wymiekłam po 6minutach.. nie wiem co mi odje..ło zeby to właczyć.. masakra ;p oceniać filmu nie bede bo nawet na 1 nie zasluguje. ha

ps. do kilek1 ja uważam że nawet 'debilna' komedia ma swój poziom.. a zakoscielny nie powinien wogule dostać tytułu aktor.. jedynie setnoplanowy statysta.. bo na niego tez sie patrzeć nie da.. jak na wiekszość polskich aktorow bo od nadmiaru juz żygać się chce.. tak jak przesolona zupa!

kusicielka1

Racja, film jest zwyczajnie daremny, mecza mnie juz te zarzuty o komedie romantyczne, kiedy podalem tu mase fajnych komedii nieromantycznych, ale czego mozna sie spodziewac po fanach zohana :).

kusicielka1

właśnie te pierwsze 6 minut mnie wciągneło potem oglądałem na siłe i czekałem na fajne momenty ktorych bylo pare ale nie rewelacyjnych

scena z myciem wlosów naciągana jak struna ...;/ shit 3/10

ocenił(a) film na 10
kusicielka1

No widzisz to trzeba zrozumieć!
Sandler celowo zrobił parodię filmów o tematyce Izrael vs Palestyna
To ma być PARODIA walk pomiędzy tymi państwami i z kolei ,,apel'',że owe walki są złe!

kilek1

Raczej wyglada to jak parodia komedii albo wogole parodia filmu.

the_Coon

(edit sie zacial ;/)
Zreszta nie ma tu nic do rozumienia, poprostu totalnie denny humor typu "ktos sie zesral i wszyscy zatkali nosy", jakies dorobione na sile "przeslanie" to znajdziesz nawet w filmie z britney spears.

ocenił(a) film na 7
theCoon

Według mnie film swoje zadanie spełnił, śmiałem się momentami do łez. Może oglądałeś to z lektorem? To byś wiele stracił mnie bardzo śmieszył ich akcent, świetne. Przekroczona granica parodii i absurdu, ale mi się podobało. Komedie oceniam trochę inaczej niż dramaty więc tylko 7 to i tak dużo. I tak powiem to- godny polecenia by się trochę wyluzować.

ocenił(a) film na 6
theCoon

zapowiadał się świetnie ( po trailerach sam miałem ochotę do kina pójść) i myślałem że to komedia z mnóstwem śmiesznych gagów sytuacyjnych, niestety jest ich mało, hmmm w zasadzie raz można obejrzeć jakbym miał komuś polecić, jest kilka śmiesznych scen, jak ktoś lubi Sandlera to polecam "Państwo młodzi: Chuck i Larry"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones