PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 091
ocen
6,2 10 1 191091
6,3 14
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

Poruszający

ocenił(a) film na 1

Wyłączyłem kompa. "Czas na chwilę relaksu" - myślę sobie. Włączyłem Polsat - leci owa komedia. Obejrzałem 5-10min. Wróciłem online by ocenić i spokojnie idę spać.

ocenił(a) film na 8
fuss_2

"Obejrzałem 5-10min"- Typowe. Nie ma to jak obczaić napisy z obsadą, prolog i ewentualnie jedną zwykłą scenę z których nie wynika zbyt wiele zamiast całego filmu, który jest o niebo ciekawszy...
Szkoda komentować niektóre opinie bo -rzadko używam takich określeń- żal dupę ściska.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
Peter_Quinzel

Ja próbowałam obejrzeć ale udało mi sie tylko 20 minut. Po prostu dłużej sie nie dało... w ogóle nie śmieszny ani nie ciekawy. Śmiałam sie tylko jek złapał rybe w poślady.

ocenił(a) film na 8
agam12

Gdyby było tak jak piszecie film nie miałby oceny 6,3 ani nie byłby nominowany do Teen Choice.

ocenił(a) film na 6
Peter_Quinzel

Dla mnie film bombśmieszny i - co najważniejsze - z wieloma momentami zapadającym i w pamięć i ta muzyka...

ocenił(a) film na 9
Peter_Quinzel

Też uważam że film jest bombowy :) Moim zdaniem jeden z najbardziej udanych filmów Sandlera. Zgadzam że ma sporo zabawnych momentów zapadajacych w pamięć

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones