PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 173
oceny
6,2 10 1 191173
6,1 15
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

To jakaś masakra!

ocenił(a) film na 1

Szok!!! Po prostu totalna żenada. Powinna być możliwość oceny 0/10. Koniec, kropka.

ocenił(a) film na 5
cnc56

Bez przesady , film nie jest aż taki zły , choć sam przyznam że pewne rzeczy w tym filmie jak np. zabawianie starszych pań przez Zohana są trochę niesmaczne i głupie. Jednak pierwsze poł godziny filmu było jak dla mnie świetną komedią :-) szkoda że później było już tylko gorzej , niestety , a film zapowiadał się na świetną , lekką , megaśmieszną komedię. Pozdrawiam ;-)

ocenił(a) film na 1
misiasty12

"...szkoda że później było już tylko gorzej..." Widać, nie obejrzałeś do końca. Bo wtedy doszedłbyś do mojej oceny. Pozdrawiam ;)
A poważnie. Różne "produkcje" gościa widziałem, ale tutaj stacza się powoli do poziomu E. Murphy'ego. Widać już "niemoc twórczą". A jak nie ma weny, a kontrakt nakazuje kolejny film, to powstają takie żenady, niestety. Kolejnych jego filmów już na pewno nie obejrzę...

ocenił(a) film na 5
cnc56

Chciałem napisać to zdanie "szkoda że później było już tylko gorzej" mało dosadnie :-) bo faktycznie końcówka dla mnie była beznadziejna , tak samo jak i wszystkie wydarzenia po przyjeździe Zohana czy tam Scrappy Coco :-) do USA. Co do formy Sandlera , to mogę Ci polecić "Duże dzieci" jest to całkiem zabawna i lekka komedyjka bez tego typowego tępego amerykańskiego humoru . Ostatnio w sumie trudno o jakąś dobrą komedie , same beznadziejne odmóżdżacze z humorem a'la "American Pie".

Co do porównania do Murphy'ego to po tym filmie można odnieść takie wrażenie ;-). Ale myślę że nie upadł jeszcze tak nisko , choć trzeba przyznać że zaniżył poziom.
Pozdrawiam

misiasty12

Ano właśnie, najgorsze w tym wszystkim było to, że film miał zadatki na naprawdę niezłą komedię... Początkowa walka z Phantomem była po prostu cudowna, także zakończenie całkiem sympatycznie wyśmiewa amerykańskie kino akcji. Problem w tym, że praktycznie cała reszta to seria kiczowatych gagów na poziomie dzieci z wczesnej podstawówki, i to wyjątkowo głupich.
A szkoda.

ocenił(a) film na 10
cnc56

A co Ci się tak nie podobało? Wymień.. ciekawa jestem.

ocenił(a) film na 1
dream__girl

Po "gagu" z rybką w pośladkach, wiedziałem, że już będzie "pięknie". Ale mam tę zasadę, że oglądam do końca. I chyba to błąd był...

ocenił(a) film na 10
cnc56

Też mam tą samą zasadę. Nie lubię przerywać filmu nawet jak jest do bani.. oglądam, poświęcam się. :)

ocenił(a) film na 9
dream__girl

A mi się film podobał bardzo śmieszny i jest w mojej top10 komedi

ocena 9/10

ocenił(a) film na 1
wojas666

Cóż... Nad gustami się nie dyskutuje... W końcu film został wyprodukowany (znalazł się producent, który wyłożył pieniądze), dystrybutor w Polsce wprowadził ten film do kin, więc chyba kombinowali, że da się na nim zarobić... Każdy ma prawo wyboru. Mnie ten poziom dowcipu nie bawi. Wręcz przeciwnie, wstydzę się za scenarzystę i aktorów, że wzięli udział w takim projekcie (tak już mam). Ale to moja subiektywna ocena. Mam nadzieję, że uszanujesz moje prawo do niej.

ocenił(a) film na 1
dream__girl

Jest jeszcze jeden element, który nie podoba mi się w filmach produkowanych w Hollywood i który tutaj też był wyeksponowany... Zwróć uwagę, jacy "oni" są pozytywni, a ci "drudzy", "zagubieni" w swych poglądach. Taki rebusik, żeby nie urazić niczyich poglądów. Powtarza się to, niestety w wielu filmach tam produkowanych. Nie wiem, czy "niemoc twórcza" powoduje, że sięga się po takie "środki wyrazu" i wtedy ma się i tak fundusze na produkcję filmu?!...
Tak naprawdę, to jedyny epizod w filmie wyprodukowanym w Hollywood, który przypominam sobie, a który pokazał w negatywnym świetle przedstawicieli tej nacji, to starsza para kieszonkowców z "Dirty Dancing"...
I żeby było jasne, nie jestem żadnym (----)fobem.

ocenił(a) film na 9
cnc56

Mi się bardzo podobał ;] Ostatni te niby wielkie i polecane przez wszystkich komedie typu "Kac Vegas" lub "Zanim wody odejdą" nie są złe,ale nie zaliczyłbym ich do komedii bo może uśmiechnąłem się na nich z 3 razy... A komedie są po to żeby na nich boki zrywać i tak było na tym filmie ;] Kilka razy płakałem ze śmiechu... Disco disco uuuu uuu..... 8/10

ocenił(a) film na 1
wik1992

Hmm... Prawdopodobnie różnica w ocenie jest funkcją dwóch ostatnich cyfr naszych nicków. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
cnc56

No właśnie,jesteś stary i nie wiesz co teraz jest modne... Nie,tak na poważnie są gusta i guściki ;] Pozdro ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones