PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 106
ocen
6,2 10 1 191106
6,3 14
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

Jedna z lepszych komedii, a tu ocena 6,3 zamiast 7-8. Jak ja mam się kierować ocenami przy
wyborze filmu jak tu takie absurdy? Zaczynam wątpić w użytkowników filmwebu :-(

ocenił(a) film na 8
Duch_20

Bo niektórzy są uprzedzeni i wystawiają niskie oceny tylko dlatego że gra Sandler.

ocenił(a) film na 7
s_f

Jak dla mnie to film ten jest jedyny w swoim rodzaju :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Mowiacy_do_reki

Miło mi to słyszeć, dzięki :) Szkoda, tylko, że zawsze się popisujesz na forum i trollujesz, ale i tak się tym specjalnie jakoś nie przejmuję

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 4
s_f

Osobiście lubie Sandlera,jednak jak dla mnie ta komedia nie zasługuje na większą ocene niż 5.

Duch_20

Na IMDb 5.5/10 więc nie marudz

Duch_20

Ilu ludzi tyle ocen i tyle. A u Polaków przecie jeszcze więcej ;)

rakrzes

Ogladam to filmisko ze 30 minut i powiem Wam, ze szkoda ,ze tego wczesniej nie widziałem :D

ocenił(a) film na 10
makler36

Ja też wczoraj obejrzałam pierwszy raz i powiem tak - rewelacja :D Humor tak głupi i pokręcony, że nie sposób się nie śmiać z takich pomysłów! jak ktoś nie jest sztywniakiem i lubi absurdy to polecam! :D

ocenił(a) film na 7
Duch_20

Niestety nie każdy lubi tego typu humor :| ja tam osobiście lubię wszystkie komedie z Adamem Sandlerem.
Ta jest dobra, ale niektóre sceny trochę przesadzone.

ocenił(a) film na 2
Duch_20

Jedna z najgorszych komedii jakie w zyciu widzialem. Humor nie ma poziomu, nie mozna go nawet okreslic. Nie jest to kwestia zadnych uprzedzen bo osobiscie lubie gre Sandlera (odpowiadam z gory).
Podczas tego filmu nie zasmialem sie ani razu...

ocenił(a) film na 8
Johnsoneks

haha tak tak :D Komedia wyśmienita, a Ci którzy tego nie czują ... co jest z wami ? ;<

ocenił(a) film na 9
Hastia

Ten film jest silky smooth;P - po prostu trochę absurdu i ludzie się gubią ;)

ocenił(a) film na 3
Johnsoneks

Miałem dokładnie tak samo :) uwielbiam Sandlera, ale jak dla mnie najsłabszy film w jego wykonaniu.

Duch_20

Jedna z nielicznych komedii, na której się uśmiałam :D

ocenił(a) film na 2
Duch_20

Jak zamiast usmiechu na mojej twarzy pojawia sie zazenowanie to nie jestem w stanie wystawic lepszej oceny niz 4.

Cililing

nawet 2 bym nie dał, nieudana próba zrobienia komedii na poziomie Dyktatora, niby podobny klimat... właśnie, podobny, ale klozetowy i tylko tam się nadaje

ocenił(a) film na 8
sega007

szkoda tylko, że ten film był wyprodukowany 5 lat przed Dyktatorem, no ale na pewno to autorzy Zohana ściągnęli klimat!

ocenił(a) film na 8
Cililing

Średnia komedia, fabuła beznadziejna, zakończenie do dupy to nie jestem w stanie wystawić lepszej oceny niż 12.

Cililing

Z toba jest taki problem ze wszystkich obrazasz. Wyzywasz ludzi od debili i jeszcze gorzej. Od troli wyzwałes ponad 1000 filmwebowiczow. Jestes chory? Nienawidzisz ludzi? Po co obrazasz innych? Sprawia ci to przyjemnosc gimbusie? Lecz sie koles.

ocenił(a) film na 1
Duch_20

słuszna obserwacja. jednak nie martw się, to tylko na moment jakiś wirus dorwał użytkowników. wkrótce wyzdrowieją i wszystko wróci do normy - znów będą nas bawić dowcipy o rzyganiu i sikaniu

ocenił(a) film na 6
Duch_20

dałem 6, wyżej na pewno ten film się nie plasuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones