PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=457545}

Nie zadzieraj z fryzjerem

You Don't Mess with the Zohan
6,2 191 091
ocen
6,2 10 1 191091
6,3 14
ocen krytyków
Nie zadzieraj z fryzjerem
powrót do forum filmu Nie zadzieraj z fryzjerem

kurde, jest kilka filmow, ktore absolutnie nie zasluguja na "1" nawet...wiem, Kaluzynski twierdzil, ze w najgorszym nawet filmidle jest choc JEDNA rzecz warta wizyty w kinie.... generalnie sie zgadzam - niemniej sa wyjatki, np "zohan" :)

ocenił(a) film na 7
sat666n

Jest ocena zero, kliknij "widziałem film" nie oceniając go.

bee2r

Wybacz kolego, lecz to nie ocena filmu a tylko znak, że osoba oglądała film.
Ja np. oznaczyłem tak "Martyrs"- po prostu nie umiałem go ocenić, ale nie twierdzę, że był zły ;)

ocenił(a) film na 7
mgolab

No niby tak, ale wg mnie zero nie tylko właśnie może oznaczać film beznadziejnie zły ale także brak (zero) oceny na jego temat. Z resztą wystawiając ocenę chyba najniższa w skali właśnie powinna być 1, bo ona jako tako, pierwsza stanowi jakąś ocenę, wartoś, wyraz czegoś co oceniamy. Zero to brak czegokolwiek, oceny, opini lub celowe odstąpienie od oceny.

bee2r

Racja

sat666n

A są też tacy, którzy są zbyt inteligentni lub zbyt głupi na prostą ludzką rozrywkę.

ocenił(a) film na 9
magneto_

O właśnie.! Zajebiście mądre zdanie ;D

magneto_

"A są też tacy, którzy są zbyt inteligentni lub zbyt głupi na prostą ludzką rozrywkę."

Racja!

magneto_

A poza tym film był świetny

ocenił(a) film na 7
sat666n

Nie każdy film musi być super inteligentny, żeby był ciekawy i warto obejrzenia...

tvardy_t

Owszem nie musi byc, jednak ten film wyglada jak gdyby byl robiony na sile. Widzialem glupie komedie, widzialem tez slabe filmy, ale ten wybitnie mi sie nie podobal. Adam Sandler nie nadaje sie do tej roli, jest zbyt powazny. Tak samo Rob Schneider. Obaj aktorzy nie pasuja do takich produkcji jak TO. Oni nie powinni grac w PUSTYCH fabularnie produkcjach.

ocenił(a) film na 8
ogladaczfilmow

Sandler za powazny? hahaha, zawsze jak go widze to mam z niego beke, w dobrych komediach gral i nadaje sie do tego jak malo kto.
A co do Zohana to 1/10 to przesada, ale niektorzy chyba sa za inteligentni zeby dac wyzej, z jakich powodow? a mozna wiele znalezc nawet jak nam sie film w ogole nie podobal.

durekdurek

Jest wiele filmow z Sandlerem, ktore sa warte obejrzenia, maja tez dobra fabule (Anger Managment, Mr Deeds), a Zohan? Ten film nie jest w stylu Sandlera, przez to jego postac jest bardzo malo przekonujaca. A cala otoczka? Wysmiewanie sie z tego co bylo aktualnie na topie w Stanach. Niestety wyszlo to bardzo marnie. Wiecej frajdy mialem ogladajac Postala. "Nie zadzieraj z fryzjerem" to (bez urazy dla nikogo) papka, ktora karmi sie mainstream. Jest naprawde niewiele filmow, ktore ocenilem na 1, ale Zohan jak najbardziej zasluguje na ta ocene.

ocenił(a) film na 8
ogladaczfilmow

Tylko wg Twojego gustu, ktory nalezy szanowac. Ja mam odmienny i akurat dales taki przyklad, ze ja na Postalu usnalem na siedzaco na krzesle, wiec dla mnie Postal to kiszka, a Zohan swietny:)

Peace, pzdr.

durekdurek

Za to moge Ci polecic film, ktory smieszy mnie za kazdym razem kiedy go ogladam, a usmiech ani na moment nie schodzi z twarzy:) Brain Donors ( Czacha Dymi). Duzo czytania, ale teksty jakie tam ida, to mistrzostwo swiata. A glowna postac jest bezczelna na maxa :D

ocenił(a) film na 8
ogladaczfilmow

Dzieki, tego filmu jeszcze nie widzialem, z pewnoscia obejrze:).

durekdurek

Nie rozumiem jak może się ten film nie podobać, nawet jak ktoś jest mega ponury i nie lubi takiego humoru, to przecież ten film ma piękny morał.

froggerek1

Wez idz stad.
Masz w avatarze jakas tepa blond pinde, step up 3d dalas 8/10, a temu badziewiu "arcydzielo". jakiz to piekny i oryginalny moral oswiec nas. Na koncu posta moglabys jeszcze dodawac cos w stylu "sweet XD XD".

the_Coon

Tępy to Ty możesz być, skoro oceniasz ludzi po wyglądzie (wstaw swoją piękną, inteligentną facjatę,chętnie ją zinterpretuję), a jak nie wychwyciłeś morału, to jeszcze bardziej mnie to w tym przekonaniu utwierdza. ;] Ostatniego zdania nawet nie skomentuję, bo jestem tak zażenowana, że brakuje mi słów...
W sumie to nawet nie wiem dlaczego Ci odpisałam, bo z dziećmi poniżej 15 roku życia nie ma sensu dyskutować, zwłaszcza, jeśli poziomem wypowiedzi nie dorównują nawet czterolatkom. ;))

froggerek1

Roznica jest taka, ze moja wypowiedz oprocz zlosliwosci miala tez jakis sens :).

froggerek1

O tym pieknym i jakze ambitnym morale chcialbym jednak "uslyszec" z twoich (?) ulozonych w dziubek ust.

the_Coon

hahahahaha, ta wypowiedź miała sens ? jeżeli dla ciebie tak wyglądają sensowne wypowiedzi, to na prawdę nie mamy o czym dyskutować ;]
oglądnij sobie Southparka -INTELIGENTNĄ KOMEDIE ;)) Cześć!

froggerek1

Oczywiście, że south park to DOSC inteligentna komedia (chociaz nie kazdemu moze odpowiadac forma), bez problemu jestem w stanie to wykazac i czekam na nowe odcinki. Niestety jak sie jest pusta tapeciara, to sie tego nie potrafi wychwycic i ma sie radoche z wychwytywania koncowego, wrzuconego na od3,14erdol przeslania typu "pogodzmy sie" w jakims badziewnym filmie z humorem opartym na ruchaniu, pierdzeniu i poslizgiwaniu sie na skorce od banana bez zadnego poza tym sensu.

the_Coon

Ja nie wierzę, że tacy ludzie istnieją, na prawdę...
Co Ty sobą reprezentujesz człowieku? Czepiasz się wyglądu osoby, której nigdy w życiu nie widziałeś na oczy? "Pusta tapeciara". Fajnie, że po jednym zdjęciu stwierdzasz, że ktoś jest pusty. I kto tu w tym momencie wyszedł na ćwierćinteligentego pustaka? ;]

froggerek1

Nie z wygladu tylko z tresci wypowiedzi, zdjecie uzupelnia ukladanke.

the_Coon

Szkoda tylko, że ani razu nie odniosłeś się do tego co napisałam, tylko ciągle do mojego zdjęcia. poziom twoich wypowiedzi jest zerowy. "Na koncu posta moglabys jeszcze dodawac cos w stylu "sweet XD XD"." Udajesz inteligentnego, ale jesteś zwykłym prostakiem, który nie ma nicmądrego do przekazania, jedynie potrafi komentować złośliwie wygląd człowieka, którego w dodatku nie widział na oczy. gratuluję.

froggerek1

Przeciez caly czas sie odnosze jak tylko znajde jakas tresc w tym co wystukasz na klawiaturze, inna sprawa, ze nie dajesz rady tego wylapac i myslisz, ze to tylko konkurs na przezywanie sie :), wlasnie z tym sie tez wiaze to, ze wolisz tandetne filmy. Dalem do zrozumienia, ze unosic sie nad takim banalnym "przeslaniem" w tandetnym filmie moga tylko puste pindy. Odnioslem sie tez wstepnie do inteligentnosci south parku. Fakt, ze mieszam to ze swobodnymi wrazeniami na temat twojej osoby i nie utrzymuje zbyt szarmanckiej formy :), ale cos musze robic skoro nie mam sie do czego odnosic :).

the_Coon

"Masz w avatarze jakas tepa blond pinde",-wypowiedz 1
".. "uslyszec" z twoich (?) ulozonych w dziubek ust."-wypowiedz 2
"Niestety jak sie jest pusta tapeciara"-wypowiedz 3

Faktycznie odnosisz sie do tego co piszę ;) raczej to jak wyglądam i co mam na avatarze nie powinno cię interesować ;] ale jak komuś brak argumentów i klasy to się wszystkiego czepi, byle by tylko odpowiedzieć, nieważne, że są to odpowiedzi nie na temat, na forum filmu, a wyłącznie obrażają
cudze zdjęcie. Nie mów mi, że moje wypowiedzi nie mają treści, bo w takim razie na twoje komentarze nie ma już żadnych słów. Powtórzę się-to jest forum FILMOWE, oceniamy tu film i o nim piszemy, wyraziłeś już wcześniej swoje zdanie, ja również to zrobiłam, możemy podyskutować o tym co nam się podobało, a co nie. Ale już w pierwszej odpowiedzi wykazałeś się niedojrzałością,ba, gówniarzerstwem, bo zamiast odpowiedzi dot. filmu zacząłeś oceniać całkiem nieznaną ci osobę po wyglądzie, co więcej-po jednym zdjęciu. Później próbujesz się ratować i wytykać, że to ja cię obrażam. Jeśli liczyłeś na odpowiedź "spie*** chu***"-czyli na twoim poziomie,no to niestety. Ostatnie, jeśli rzeczywiście można przypisywać ludziom cechy po zobaczeniu jednego zdjęcia, to cieszę się, że jednak nie masz żadnego avatara. Pozdr.

froggerek1

Roznica jest taka, ze ty sie czepaisz sposobu dyskusji, osoby kogos kto cie jakos nazwal itd. a nie do tresci dot. filmu. Komentarz na temat blond pindy to byla wyrazna aluzja powiazujaca szukanie w plytkim filmie niby to glebokiego przeslania a stereotypowa plytka blond pinda. Moglabys ten atak obalic wykazujac, ze przeslanie rzeczywiscie bylo glebokie i wspaniale, nawet okraszajac to wyzwiskami, zamiast tego wyjechalas z PUSTYM atakiem personalnym ("jak nie wiesz jakie bylo, i czemu glebokie, to nie bedziemy dyskutowac").
Jedyne tresci jakie napisalas, i ktore dotycza jakos tematu, to:
1. Przeslanie filmu bylo piekne/glebokie
2. south park nie jest inteligentna komedia

Do pierwszego punktu juz sie w miare odnioslem, co do drugiego zglosilem niezgode, ale nie podjelas zaczepki, wiec nie wysilalem sie, zeby to wykazac.

Moje rozumowanie opiera sie na tym, ze:
1. masz w avatarze blond kobiete robiaca dziubek
2. twierdzisz, ze film "zohan" ma piekne przeslanie (przy okazji juz na wstepie oskarzajac jego krytykow o ponuractwo)
3. wystawiasz wysokie oceny filmom typu komedie romantyczne, czy wspomniany "step up".
4. "puste pindy" charakteryzuje m.in. to, ze zadowalaja sie plytka rozrywka typu zakupy, harlequiny, piosenki pop o milosci, show "big brother"
5. puste pindy zadawalaja sie zupelnie prostym i bezrefleksyjnym zyciem, rozrywka itp.
6.zeby zaspokoic swoja wrazliwosc wystarczy im nabanalniejszy przekaz, w ktorym doszukuja sie czasem, ich zdaniem glebokich, przeslan i uniesien
7. Przeslanie filmu "zohan" jest najbanalniesze z mozliwych
8. wyglad pustych pind zawiera sie w zbiorze wygladu kobiet o schamacie twojego zdjecia
9. puste pindy sa grupa najczesciej robiaca "dziubek" na zdjeciach

Z tego wnioskuje, ze z duza doza prawdopodobienstwa mialem racje nazywajac cie pusta pinda. Powiazalem takze to okreslenie z ogolna banalnoscia i tandetnoscia omawianego filmu, ktory najwyrazniej trafil w twoj gust.

Szybkie odniesienie co do wspomnianej tandetnosci "zohana" i rzekomej nieinteligentnosci south parka.
W zohanie zarty sa oparte tylko na fizjologii, odruchach i instynktach. Co z tego, ze jest jakies odniesienie do kofliktu izraelsko-palestynskiego? Naparzaja sie i tyle, zadnych zartobliwych odniesien co do istoty konfliktu nie ma. Jesli zohan rucha stara babe to smiejemy sie jak na biesiadzie piwnej, ze on taki ruchacz a ona taka niezaspokojona, nic poza tym.
W odcinkach south parku jest masa odniesien do spraw biezacych np. spolecznych, politycznych itp. oczywiscie w formie zajebistego, oryginalnego i mocnego humoru. Kiedy szatan rucha sie w piekle z saddamem husseinem
to mamy obraz zaklamanego polityka ktoremu zalezy tylko na wlasnych przyjemnosciach czy sprawe szatana, ktory prowadzi filozoficzne rozwazania nad sensem swojego istnienia w formie piosenki stylizowanej na princa z chorkiem zawieszonych na lancuchach, torturowanych grzesznikow.

the_Coon

Nawet nie czytam, bo wiem, że i tak nic mądrego nie masz do powiedzenia, może doczekałam się w tym komentarzu jedynie więcej pochlebieństw,zakończyłam dyskusję.

froggerek1

widze, ze zapodalas nastepna odpowiedz bogata w tresc.

użytkownik usunięty
the_Coon

A ja powiem TAK. Z reguly jezeli koles ocenia dziewczyne ze zdjecia ktora jest ladna, zadbana, ladnie uczesana jako prosta pinde to oznacza ze taki ktos nigdy nie mial ladnej zadbanej i czystej kobiety. Bo uwierzcie ale jest wiele, MULTUM pieknych i zadbanych dziewczyn. JEdnak zeby je zdobyc to samemu trzeba stanowic jakas wartosc. A ze niektorzy sa onanistami i maja pryszcze to niestety nie maja szans. Krotka pilka.

i niecelna.

użytkownik usunięty
the_Coon

Moze tak, moze nie. Mowie poprostu o tym jak sprawa ma sie w wiekszosci przypadkow. Nawet na jednym z forum ktore czytuje pojawil sie watek w stylu: wstawiono zdjecie jakiejs zadbanej panny i regularne komentarze w stylu: tapeciara, ruchawica, prosta, prymitywna. A prawda jest bolesna. 70% kolesi nie mialo takiej panny. No chyba ze w Avi albo jpg.

Glupia, prosta + zwracanie duzej uwagi na wyglad (niekoniecznie z doskonalym efektem) = pusta pinda. Pisze z doswiadczenia, wystarczy zobaczyc jakie tzw. argumenty usilowala podac i jakie filmy oglada, gdyby nie te 2 czynniki to nie doszedlbym do takich wnioskow.. whatever.
P.S. teraz ma inny niz wtedy :)

użytkownik usunięty
the_Coon

WIesz. To przeczytam jej wypowiedzi . Przyznam szczerze ze wpadlo mi w oko tylko to jak ja krytykujesz.
Wybacz bracie. Moze zwroce ci honor. chociaz dla ciebie to whatever. ;]

okej, no probs.

użytkownik usunięty
froggerek1

Patrzylem na avatar tej pani i stwierdzam ze jest urocza blondynka. Z charakteru nie znam.

Widzę, że the_Coon dalej prowadzi interesujące konwersacje.. :] szkoda nindustrialny, że nie masz avatara, bo byś się dowiedział, jakim człowiekiem jesteś ;))
cyt."Glupia, prosta + zwracanie duzej uwagi na wyglad (niekoniecznie z doskonalym efektem) = pusta pinda. ." Wywnioskował, że jestem prosta i głupia, po filmach jakie oglądam (gdzie oglądam dosłownie każdy gatunek ;)) i wie,że przykładam dużą wagę do wyglądu, bo hmm.. mam avatar? ^^ Ja nie wiem skąd się tacy ludzie biorą, ale mam nadzieję, że w realnym świecie nikogo takiego nie spotkam :)
Ps. Skoro tak nie cierpisz tego filmu, że ludziom, którym się on podobał wytykasz prostactwo, to może przenieś się na forum tych superinteligentych?Np South Park :>

użytkownik usunięty
froggerek1

Wytykam prostactwo? Hmm a gdyby tato zrobilby ci kupe na glowe i wsadzil w nia swieczke a twoj chlopak uznalby ze to jest smieszne to co pomyslalabys o nim? Jest prosty czy nie ze sie z tego smieje? Nie wytykam ludziom prostactwa tylko ciekawi mnie co jest smiesznego w tych bzdetach. No ale moze nie znam sie. Ewentualnie moje 657IQ robi swoje.

Mówiłam o the_coonie..
A co do śmiesznych scen w tym filmie-oczywiście, że są gorsze i lepsze momenty.. Ale nie znam komedii, w której wszystko co mialo śmieszyć,by mnie smieszylo. Mi się ten film podobal bardzo. Lubię Adama Sandlera, uważam, że niektóre sceny były na prawdę śmieszne, konflikt izraelsko palestyński nie jest mi obojętny ze względów osobistych i mimo, że ten film jest absurdalny to świetnie mi się go oglądało, a właśnie tego szukam w komediach. I to jest moje zdanie, każdy ma swoje. I dziwne, że the_coon tego pojąć nie może, posuwając się jeszcze do tego stopnia, że obraża ludzi, których nie zna.Ale to już tylko świadczy o nim.

sat666n

Na Twój post Zukasz odpowiedział bardzo mądrze ""A są też tacy, którzy są zbyt inteligentni lub zbyt głupi na prostą ludzką rozrywkę." Krótko, prosto i wyraża całą prawdę. Film jest super, Adam Sandler wykonał kawał dobrej roboty z tym swoim izraelskim akcentem, jego postać jest zabawna, a i cały film przedstawia 2 narody kłócące się od 2 tysięcy lat o ziemię, które wkońcu łączą siły by pokonać wspólnego wroga - więc nie jest to pusta gówniana komedia typu "Pokaż kotku co masz w środku" lub kolejny film o odrzuconych nastolatkach, którzy chcą stracić dziewictwo przed balem maturalnym.

użytkownik usunięty
rita93

Nie wiem co wam się nie podoba w tym filmie. Według mnie to jedna z najśmieszniejszych komedii. Napewno lepsze niż Kac Vegas..

to moze zamiast kolejnego postu typu:"nie rozumiem czemu" zadasz sobie troche trudu poczytania "czemu"? chociazby tutaj:
http://www.filmweb.pl/film/Nie+zadzieraj+z+fryzjerem-2008-457545/discussion/Nie+ rozumiem+jak,1628131
http://www.filmweb.pl/film/Nie+zadzieraj+z+fryzjerem-2008-457545/discussion/P-O- R-A-Ż-K-A,1357504
http://www.filmweb.pl/film/Nie+zadzieraj+z+fryzjerem-2008-457545/discussion/Prym itywne%2C+beznadziejne%2C+odrazajace%2C+denne+zarty.,1807810

ocenił(a) film na 6
sat666n

kolejny pseudo krytyk się znalazł...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones