PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701694}

Nie znosiłem matematyki

Comment j'ai détesté les maths
6,1 99
ocen
6,1 10 1 99
Nie znosiłem matematyki
powrót do forum filmu Nie znosiłem matematyki

Dokument dla tych, którzy nudząc się na lekcjach matematyki zastanawiali się, do czego przyda im się w przyszłości ta wiedza. Reżyser w przystępny sposób szuka odpowiedzi na pytanie, które zadawało sobie wielu uczniów na lekcjach matematyki: jaki jest sens tego wszystkiego. Wypełniony wywiadami ze znanymi naukowcami dokument udowadnia, że matematykę można pokochać.

ocenił(a) film na 5
Zoe_5

Z pewnością reżyser pokazał mi czemu moi nauczyciele nie potrafili zainteresować mnie matematyką. Ale też sam niespecjalnie zdobył moją uwagę. Nadal nie rozumiem jak działa mózg matematyka. Zobaczyłem głównie uśmiechnięte twarze pasjonatów (wśród, których bym się nie odnalazł) oraz kilka praktycznych przykładów wykorzystywania ich wiedzy. Jako osoba niechętnie podchodząca do tej dziedziny nie czuję się w żaden sposób uświadomiona.

ocenił(a) film na 5
Lucky_luke

Podpisuję się pod Twoimi uwagami. To dokument, nawet nieźle skręcony, który przekonuje przekonanych i jest obojętny dla niematematyków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones