Film

A Dangerous Woman

1993 1 godz. 42 min.
5,9 261
ocen
5,9 10 1 261
783
chce zobaczyć
{"id":"3535","linkUrl":"/film/Niebezpieczna+kobieta-1993-3535","alt":"Niebezpieczna kobieta","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/35/35/3535/6935091.2.jpg"}
Martha Horgan (Debra Winger), prostoduszna i naiwna kobieta, ma specyficzną cechę, która powoduje, że nie ma wielu... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.

Martha Horgan (Debra Winger), prostoduszna i naiwna kobieta, ma specyficzną cechę, która powoduje, że nie ma wielu przyjaciół - zawsze mówi prawdę. Z tego powodu straciła pracę i jest samotna. Mieszka wraz ze swoją ciotką Frances (Barbara Hershey) w małym miasteczku. Pewnego dnia w życiu kobiety pojawia się Mackey (Gabriel Byrne), który ma naprawić ganek w rezydencji. Martha wplątuje się w intymną relację z nieznajomym.

boxoffice
$1 497 222 w USA
na podstawie
Mary McGarry Morris "Niebezpieczna kobieta" (powieść)
studio
Island World (przedstawia) / Amblin Entertainment / Gramercy Pictures (I) (współudział) / Więcej...
inne tytuły
Zdjęcia do filmu nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Glenn Close miała zagrać siostrę Debry Winger, kiedy Jeff Bridges i Jason Patric byli brani pod uwagę przy obsadzie męskich ról.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.