PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875018}
6,2 21 203
oceny
6,2 10 1 21203
5,6 35
ocen krytyków
Niebezpieczni dżentelmeni
powrót do forum filmu Niebezpieczni dżentelmeni

Nie wiążę z tym filmem większych nadziei. Wygląda raczej jak skok na kasę!
Podobnie było z "NIEznajomi" i "Dobrze się kłamie w dobrym towarzystwie"
1.Przerobić zagraniczny format na nasze.
2.Zatrudnić znane nazwiska.
3.Włożyć 1/2 budżetu w promocję.
4.Liczyć kasę
5.Kilka tygodni wstydu dla TFUrców, a hajs na całe życie!
6. KONIEC / THE END

ocenił(a) film na 5
szyszk

trochę tak, trochę nie. Nie wiem gdzie Pani Ada mogła widzieć ten film, ale w pewien sposób można zgodzić się z jej oceną - choć b. surową. I częśc filmu ni śmieszna, ni trzymająca w napięciu. Za to ostatnie 20 minut filmu podniosło moją ocenę z 4 na 5. Ale zdecydowanie spodziewałem się więcej. Choć sam nie wiem czego więcej - pan reżyser chyba przez swoje doświadczenia prywatne chciał utożsamić się z Boyem Żeleńskim.

ocenił(a) film na 8
szyszk

Nie jestem pewien, czy to skok na kasę. Poza tym, co w tym złego, że ktoś chce zarobić na swojej profesji. Raczej to film z pasji reżysera. I scenarzysty w jednej osobie. Pierwszą wersję scenariusza napisał 6 lat temu. Fajnie, że zmobilizował na planie taką plejadę. Dobrze, że mieli przestrzeń, aby "potrenować" w covidowym, opuszczonym Zakopanem, zanim zaczęły się zdjęcia. Przemyślany scenariusz debiutującego reżysera trafił na feedback doświadczonych aktorów. Stworzyli dobry zespół. Myślę, że fajnie to wyszło. Odczarowano historyczne postacie, które jako pomniki znamy z podręczników. Super plener na Kasprowym. Może tempo mogłoby być lepsze w niektórych momentach, ale jak na polską kinematografię ostatnich lat, to naprawdę film wart zauważenia i obejrzenia.

ocenił(a) film na 5
remont

Nie wydaje mi się, że jak na Pl kinematografię ostatnich lat to film zauważenia. No niestety nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones