PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758067}

Niebezpieczni intruzi

Home Invasion
5,2 2 229
ocen
5,2 10 1 2229
Niebezpieczni intruzi
powrót do forum filmu Niebezpieczni intruzi

jak reszta

ocenił(a) film na 8

Film dość przewidywalny a zakończenie bardzo kiepskie, cały film czekasz żeby dowiedzieć się co jest w sejfie i kim był naprawdę mężuś a tu kicha :D

ocenił(a) film na 3
meduza14191

Nie zaznaczyleś ze spoilery

ocenił(a) film na 5
meduza14191

film przewidywalny, zakończenie kiepskie, ocena 8 - to już wiem skąd takie oceny przy niektórych filmach ...

ocenił(a) film na 6
meduza14191

Wszystko przewidywalne koniec kiepski więc czego miałbym go nie zdradzić a tak przy okazji dałem 8 ale i tak wszystko kiepskie wiec jak już znacie zakończenie i moje strzeszczenie to nie polecam CO ZA PALANT ZAZNACZ ZE SPOILER NASTĘPNYM RAZEM ZGŁOSZONE DO MODERATORA

ocenił(a) film na 4
meduza14191

na poczatku filmu jest moment jak koles, podejrzewam ze ten ojciec wlamuje sie do jednego mieszkania i juma czerwony notesik i wklada go do teczki.. mysle, ze wlasnie to bylo w sejfie

ocenił(a) film na 5
claudii1308

przecież to był tylko film pokazowy dla tej grupki osób XD

ocenił(a) film na 4
dawid_marczyk

Ja pierd.. ę no jasne. Co by się stało gdyby ten wyżej obejrzał np. "Efekt motyla"? Lepiej wolę się nad tym nie zastanawiać haha

ocenił(a) film na 4
meduza14191

Masz szczęście że dopiero po seansie przeczytałem to co napisałaś/eś. Wcale się nie dziwię, że ludzie się wkurzają jak kładziesz na tacy zakończenie. Ciężko zauważyć opcję "zaznacz spoiler"? Twoją ocenę tego filmu (żal. pl) po takim opisie pozostawię bez komentarza haha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones