PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=865}

Niebiańska plaża

The Beach
6,8 94 390
ocen
6,8 10 1 94390
5,4 20
ocen krytyków
Niebiańska plaża
powrót do forum filmu Niebiańska plaża

Ja też tak chce. Chce to zobaczyć na własne oczy, poczuć na własnej skórze. Jeśli istnieje raj na Ziemi, to dlaczego ja tam nie jestem?! Istneje jeden wybór - powoli usychać tutaj lub wreszcie zacząć żyć w takim miejscu jak ta wyspa. Gdybym kiedykolwiek stanęła przed takim wyborem, uwierzcie, wybrałabym bez chwili zastanowienia, bez względu na tego konsekwencje.

ocenił(a) film na 8
wake_the_dead

tez bym się wybrała;P

harmonny9

to dawaj, jedziemy ;D haha przygodo życia witaj! ach, taki film potrafi nastroić na egzotyczne podróże, co? :)

użytkownik usunięty
wake_the_dead

To chyba myślimy dokładnie tak samo:) ajjjj.....:)

ocenił(a) film na 8

No potrafi zadziałać na wyobraźnię i to jak!
Jeszcze jakbym pojechała na tą wyspę z Leo to bym nie miała nic przeciwko ;))
Film bardzo mi się podobał. Książkę także polecam !

ocenił(a) film na 7
Falter

Z Leo z Leo a ze mną byś nie pojechała :))

ocenił(a) film na 8
wake_the_dead

Zrobilem tak 5 lat temu :) Siedzialem z kolega pewnego wieczoru i nagle haslo "Jedziemy gdzies?" I za tydzien pojechalismy do szwecji, w ciemno! Rzucilem studia, prace, kupilismy forda oriona '91 i pojechalismy! Przygoda zycia! Kasy nie bylo duzo, spalo sie w lesie pod namiotem... A pozniej auto sie zjeb.alo i podrozowalismy stopem! MASAKRA! polecam wszystkim! Nie zaluje i mam co opowiadac na starosc ;)

rafalek1023

Odważnie, ale ja pewnie też bym nie żałowała! Takie spontaniczne pomysły zawsze są najlepsze i potem jest przynajmniej co wspominać ;) Też tak kiedyś zrobie ;P

ocenił(a) film na 9
wake_the_dead

Taki wypad to extra sprawa tylko oby na polu z marychą tych miłych panów ze splówami nie spotkać:D

ocenił(a) film na 8
jazdowicz2666

lukaaaasz1984_2- no z Tobą pewnie też bym pojechała ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones