PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804349}

Niebieski pył

Out of Blue
4,6 724
oceny
4,6 10 1 724
Niebieski pył
powrót do forum filmu Niebieski pył

Abym nie zobaczył tego filmu sugerując się opiniami innych oraz niewiarygodnie niska ocena dla tak dobrego kina
Oczywiście to kwestia gustu i jest to bardzo indywidualne ale jeśli nie spodziewać się wybuchów oraz strzelaniny co 8 min to otrzymamy bardzo ciekawy kryminał a wg mnie niespieszne tempo narracji tylko potęguje oczekiwanie na rozwikłanie zagadki oraz wzmacnia doznania jakie towarzyszą głównej postaci
Słowem POLECAM

ocenił(a) film na 3
LatajacyWargacz

Szkoda, że nie sugerujesz si ę opiniami tzw. innych. Gust gustem, ale co zrobić z brakiem gustu?

Krzypur

i co Twoim zdaniem wnosi tutaj Twój komentarz?

ocenił(a) film na 3
lemur33

Mniej więcej to samo, co autora postu, czyli nic.

ocenił(a) film na 7
Krzypur

Wtedy można np. przestać zostawiać słabe oceny w ciekawych filmach. Lub przestać wnosić debilne komentarze, którymi tylko potwierdza się u siebie zarzuty kierowane do innych.

Tak tylko odpowiadam, bo pytałeś.

ocenił(a) film na 3
WodaMoralna

Słusznie prawisz.

Krzypur

Komentując każdy film należy polegać tylko i wyłącznie na własnym zdaniu, na swoich doznaniach podczas oglądania. Jeśli komentarz ma polegać na powtarzaniu opinii innych, to już nie autorska opinia tylko zerżnięta. Swoją drogą kryminał ciężki, jak każdy z przewagą psycholocznych dylematów. Dla mnie SUPER.

ocenił(a) film na 3
engola

Oczywiście masz prawo do takiej opinii.

LatajacyWargacz

po filmie kryminalnym nie spodziewam się wybuchów co 8 min, według mnie słaby, ale tak jak piszesz, to kwestia gustu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones