Na taki film czekałem

Mam nadzieję, że nie będzie za dużo religijnych, łopatologicznych uproszczeń. "Między piekłem a niebem" był pod tym względem całkiem niezły. Wkleję tutaj swój post z innego tematu, może się przydać.

"Czym jest śmierć kliniczna? Prawdopodobnie czasowym wyjściem ciała astralnego z ciała fizycznego, czego skutkiem jest znaczne poszerzenie percepcji względem świata materialnego. Można tego doświadczyć również poprzez medytację, OOBE lub niektóre substancje psychodeliczne takie jak DMT. Wszystko jest wibracją, czym są one wyższe tym dziwniejsze zjawiska się dzieją z naszej "niskowibrującej", materialnej perspektywy.

Dla tych co spodziewają się nieba w chmurkach, 72 dziewic albo odłączenia prądu i nieprzeniknionej pustki po śmierci może czekać spore zdziwko. ;]

Oczywiście niczego nie twierdzę, nie chciałbym zostać tutaj rozszarpany zarówno przez ludzi związanych z jakimiś religiami jak i przez ateistów. Tak czy inaczej dla zainteresowanych tematem chętnie polecę kilka pozycji i mam nadzieję, że może ktoś też coś ciekawego wrzuci.

"DMT. Molekuła duszy" - książka oraz dokument
http://vimeo.com/33375684 napisy
http://www.youtube.com/watch?v=arLmMYFEWfs napisy

"Inner worlds, outer worlds" - dokument
http://www.youtube.com/watch?v=aXuTt7c3Jkg p1
http://forum.swietageometria.info/index.php?topic=1524.0 całość

"Woda - Wielka Tajemnica" - dokument
http://www.youtube.com/watch?v=EFaZC-5ys9g lektor
http://swietageometria.info/filmy/138-the-water-pl napisy

"Kybalion" - traktat hermetyczny
http://franzbardon.pl/ksiazki/kybalion/kyb_intro.php

Różne źródła, różne dziedziny, wnioski te same."

Dodałbym jeszcze trylogię Roberta Monroe, najbardziej znanego badacza OOBE:

Robert Monroe, Podróże poza ciałem, pierwsze wydanie w 1971
Robert Monroe, Dalekie podróże, pierwsze wydanie w 1985
Robert Monroe, Najdalsza podróż, pierwsze wydanie w 1994

4
  • Z tych filmików widziałem tylko ten o wodzie. Jest to ciekawy temat więc chętnie obejrzę przynajmniej niektóre z tych filmików.

    Co do filmu -Przed obejrzeniem postanowiłem przeczytać książkę i powiem, że warto. wciągająca, z każdym kolejną informacją pozbywałem się wątpliwości i utwierdzałem w przekonaniu, że niebo istnieje...naprawdę. Jeżeli będzie cały film będzie taki jak książka i zwiastun to będzie świetny.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: