Niech mnie ktoś pokocha

Somebody Marry Me

2013 1 godz. 41 min.
4,4 96
ocen
4,4 10 96
18
chce zobaczyć
{"type":"film","id":684520,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Somebody+Marry+Me-2013-684520/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Niech mnie ktoś pokocha
  • johnny89 ocenił(a) ten film na: 3

Obejrzałem do końca bo liczyłem, że jakoś inaczej się to potoczy, ale niestety zawiodłem się.
    Brak pomysłu to po pierwsze.
    Gra aktorska drętwa, pozostawia wiele do życzenia, a najbardziej rozbroiła mnie ta postać Stacy czyli upośledzonej umysłowo kobiety (bo inaczej tego nazwać nie można), która ukazuje jedynie swe wdzięki. Jaki jest sens pokazywac coś takiego. Przecież to czysta patola. Niestety takich kobiet jest dużo i należy ich za wszelka cenę unikać bo uroda to nie wszystko i tym się nie żyje.

Miałem dać 2 (bo na ocenę 1 to trzeba konkretnie zasłużyć) ale spodobała mi się kompozycja muzyczna, która leci podczas napisów koncowych dlatego 3.

• johnny89 Rzeczywiście scenariusz jest słabą stroną filmu, od początku było wiadomo jak się potoczy, poza tym postaci nie budzą sympatii, ale film wart uwagi ze względu na to że jest w całości kręcony z jednej kamery, jednym ujęciem bez cięć montażowych. Można potraktować jak ciekawostkę.

• johnny89 ocenił(a) ten film na: 3

Feline Bez urazy, ale moim zdaniem film może zostać nakręcony nawet i telefonem komórkowym, ale ważne jakie jest jego wykonanie i co sobą reprezentuje. Są gusta i tak dalej ale w ocenie mojej osoby ten film nic ciekawego nie ukazal.

• johnny89 Nie ma tragedii, da się obejrzeć, choć cały czas ma się wrażenie, że sytuacja jest ustawiona a główny bohater wkręcany przez prawnika swojego ojca. Kobiety przedstawione stereotypowo ale możliwe, że zadziała jak lek. Niewykluczone, że jakaś "dziunia" lub inna która wszystko akceptuje i wszystko ją cieszy zobaczy siebie i choć trochę się poprawi. Zakończenie rzeczywiście niemiło zaskakujące no ale wprowadzanie naszych myśli w maliny, to stała sztuczka scenarzystów. Niektórym nawet się udaje :D.