PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794885}

Niedobrani

Long Shot
6,6 33 333
oceny
6,6 10 1 33333
7,0 29
ocen krytyków
Niedobrani
powrót do forum filmu Niedobrani

Nie spodziewałem się, że kiedykolwiek to napiszę, ale... świetnie bawiłem się na komedii romantycznej! Mało tego, śmiałem się z żartów Setha Rogena! Jakby jeszcze mało było wam pochwał - dawno nie widziałem na ekranie takiej chemii, jak teraz pomiędzy Rogenem a Charlize Theron! Cuda jednak się zdarzają

ocenił(a) film na 8
JacekW_BB

Te same odczucia i ogromne zaskoczenie

ocenił(a) film na 3
JacekW_BB

ciekawe, że takie opinie pod tym filmem mają ludzie ze średnią oceną jakiś 300 filmów...
płacą za takie wpisy? ;)
film może i ujdzie, dla mnie słaby, oklepany, nudny... i... żadnej chemii nie było (ani nie mogło być)

ocenił(a) film na 1
VanKert

Jak dla mnie to to są płatne opinie (nie mam dowodów) ale przecież nie można być być aż tak odlecianym. Może faktycznie mają zupełnie zryte berety albo...nam chcą zryć.

ocenił(a) film na 8
Piotrek_Majkowski

Można. :) Mnie film też bardzo się podobał i też się tego nie spodziewałam. Jakiejś szczególnej chemii nie widzę, ale nie doszukuję się w tym filmie nie wiadomo czego - czyste kino rozrywkowe, które świetnie spełniło swoją rolę. Tak - czasem bawią mnie takie niewyszukane żarty i wcale się tego nie wstydzę. Pozdrawiam i życzę uśmiechu :)

ocenił(a) film na 1
Mucha_Norka

Wzajemnie. Też życzę uśmiechu ale zdania nie zmieniam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones