PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794885}

Niedobrani

Long Shot
6,6 33 404
oceny
6,6 10 1 33404
7,0 29
ocen krytyków
Niedobrani
powrót do forum filmu Niedobrani

Charlie Theron jest piękna. I w sumie na tym koniec. Przesłanie było fajne ale film bazował na prymitywnych dowcipach i cel nie uświęcił środków. Nie tego się spodziewałam.

unacantante

Charlize oczywiście, te słowniki

ocenił(a) film na 3
unacantante

Przyznaję, wczoraj również byłem na seansie i muszę przyznać, że film po prostu mega przeciętny i słaby. Typowe amerykańskie poczucie humoru, czyli niesmaczne i głupie. Film po prostu mi się nie podobał, prymitywny i nic nie wnosił ciekawego. Piękna Charlie Theron i w sumie to tyle racja...

unacantante

Nie rozumiem też uniesień nad rolą Setha Rogera, któremu przypadła tu rola buraczanego buraka. Charlie Theron może i piękna, ale piękna jak szklana waza stojąca na mównicy. Dawno też nie słyszałem tylu komunałów na temat tego jakich kompromisów musi dopuszczać się władza i tylu pustych słów na temat ochrony środowiska.

ocenił(a) film na 3
voleon

Dokładnie, widziałem parę filmów z Rogenem, ale nigdzie nie był aż tak irytujący - przecież on umie grać normalnie.

ocenił(a) film na 7
unacantante

Film w sumie nie był taki zły, momentami nawet dowcipny, ale jak dla mnie za dużo wulgaryzmów

ocenił(a) film na 3
unacantante

schematyczna komedyjka (z tylko kilkoma śmieszniejszymi scenami, na palcach jednej ręki można zliczyć momenty, w których sala się śmiała), oklepany scenariusz do bólu, gra aktorska taka sobie...
po pierwszej średniawej ("takiej se")połowie chce się już wyjść z kina... przewidywalna końcówka... nudy na pudy :)

ocenił(a) film na 6
unacantante

nie spodziewałaś się prymitywnego humoru w filmie z Rogenem? xD xD

yossarian84

No wiem, dziwne

ocenił(a) film na 3
yossarian84

Rogen ma też na koncie takie filmy jak Donnie Darko czy Take this Waltz, więc jeżeli ktoś nie jest stałym widzem jego filmów, mógł się zdziwić.

ocenił(a) film na 6
adamcpdst

owszem

ocenił(a) film na 3
unacantante

Charlize jest piękna i świetnie gra. Ale i tak nie wyrównała minusów filmu, bo takie duże były, że po seansie pozostał mi niesmak.
Inny aktor, mniej a najlepiej wcale wulgaryzmów a więcej inteligentnego humoru i byłaby dużo lepsza ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones