Niedosyt

Stay Hungry

1976 1 godz. 43 min.
5,6 856
ocen
5,6 10 856
837
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"type":"film","id":8097,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Stay+Hungry-1976-8097/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Niedosyt
 • Przemekm ocenił(a) ten film na: 7

  powinienem dodac iż film jest lekko naiwny i bardzo hollywood-ski w sposobie narracji - Arnie dopiero się rozkręcał i wyszła mu ta rola nadpodziw dobrze.

 • michostr86 ocenił(a) ten film na: 6

  Przemekm zagrane jest fajnie tylko scenariusz taki sobie jak i cała historia.. podobnie ta zabawa konwencjami i przechodzenie od dramatu do komedii wyszło średnio.. no i nie wiem komu potrzebny jeszcze ten zboczony kierownik siłowni, który tu tak pasuje jak piernik do wiatraka..

 • heavy91 ocenił(a) ten film na: 6

  michostr86 Zgadzam się z michostr86. Zboczony kierownik siłowni to niezły zgrzyt w tym filmie.

 • Przemekm Zgadzam się. Arnie kompletnie mnie zaskoczył. A teraz zobaczyłem, że za tą rolę otrzymał Złoty Glob dla najlepszego debiutanta (co nie jest w zasadzie prawdą, bo pierwszą dużą rolą był jednak "Herkules w Nowym Jorku"). Sam film strasznie nierówny, niektóre sceny po prostu głupie (zboczony kierownik czy kulturyści na ulicy) i osłabiały poważną i mądrą puentę filmu. Mimo wszystko - warto zobaczyć.

 • Bormann81 ocenił(a) ten film na: 3

  p.a. Zboczony kierownik siłowni był chyba efektem ubocznym tego, że konkurencja chcąc go wykupić podesłała mu dziwki i ten sobie za bardzo poćpał. Mnie ta scena nie przeszkadzała - bardziej mi przeszkadzało że J.Bridges wykupił siłownie, wcześniej się nie dało jak w miarę dobrze żył z właścicielem, a kiedy już sie poobrzucali ciężarkami, pobili i razem wylecieli przez szybę - to co ? Szef siłowni zmiękł i łatwiej mu przyszło siłkę sprzedać ? BEZSENS. Potem następuje coś jakby... wycięli 5 minut filmu, bo po walce Jeffa z tym szefem... film powoli się kończy i to happyendem. Słabizna i już. Jedyne co dobre w tym filmie to Sally Field, ten główny szefu tego kondominium wykupującego parcele i - AŻ SIĘ WIERZYĆ NIE CHCE - Arnold Schwarzeneger ! Gdzie tam młodemu Jeffowi ze swoją grą (ówczesną) aktorską do Arnoldowej (ówczesnej).... A przecież teraz Jeff to od paru ładnych lat czołówka aktorska jest... SZOK :)