Film

Stay Hungry

1976 1 godz. 43 min.
5,7 852
oceny
5,7 10 852
834
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":1}
{"id":"8097","linkUrl":"/film/Niedosyt-1976-8097","alt":"Niedosyt","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/80/97/8097/7191978.2.jpg"}
Młody przedsiębiorca chce wykupić niewielką siłownię, by uzyskać miejsce pod budowę innego obiektu. Więcej Mniej
reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Złoty Glob Najbardziej obiecujący nowy aktor w roku 1977 dla Arnold Schwarzenegger
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Pewien syndykat chce przebudować jedną dzielnicę i w tym celu wykupuje wszystkie tamtejsze domy poza małą siłownią "Olympic". W klubie tym Joe Santo (Arnold Schwarzenegger) przygotowuje się do konkursu Mister Universum, mającego odbyć się za miesiąc. Do "Olympicu" przychodzi młody, bogaty Craig Blake (Jeff Bridges), który jest podstawionąPewien syndykat chce przebudować jedną dzielnicę i w tym celu wykupuje wszystkie tamtejsze domy poza małą siłownią "Olympic". W klubie tym Joe Santo (Arnold Schwarzenegger) przygotowuje się do konkursu Mister Universum, mającego odbyć się za miesiąc. Do "Olympicu" przychodzi młody, bogaty Craig Blake (Jeff Bridges), który jest podstawioną przez syndykat marionetką i ma kupić tę siłownię. Chłopak po śmierci rodziców próbuje znaleźć nowy, głębszy sens swego życia. Zaprzyjaźnia się z ludźmi z siłowni i zakochuje w przyjaciółce, Mary Tate Farnsworth (Sally Field).

na podstawie
Charles Gaines "Stay Hungry" (powieść)
studio
Outov Productions
data produkcji
1976
tytuł oryg.
Stay Hungry
inne tytuły
Niedosyt Polska
Więcej...
Sylvester Stallone był kandydatem do roli Joe'go Santo.
Gdy Craig biegnie po schodach, by walczyć z Thorem, ten rzuca w niego ciężarkami. Toczą się one po podłodze w kierunku wejścia, ale w następnym ujęciu są z powrotem przy schodach.
Gdy Franklin odkrywa pierwszego włamywacza na drabinie wewnątrz siłowni, kopie drabinę, powodując jego upadek. Ten uderzając o podłogę, podskakuje dwa razy, gdyż tak naprawdę spadł na matę ochronną.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych