PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8103}

Niekończąca się opowieść

Die Unendliche Geschichte
7,3 74 586
ocen
7,3 10 1 74586
7,2 10
ocen krytyków
Niekończąca się opowieść
powrót do forum filmu Niekończąca się opowieść

Film bardzo dobry, ale jest jedno małe "ale". Dlaczego w filmie familijnym Sfinksy mają cycki z dobrze widocznymi sutkami? :D

ocenił(a) film na 9
Ralph89

bo cycki mają dobrze widoczne sutki.

assami

Ale w filmie FAMILIJNYM można to jakoś ukryć.

ocenił(a) film na 7
Ralph89

po co? co jest złego w cycku z sutkiem?

ocenił(a) film na 8
Ralph89

jeżeli to zauważyłeś to znacz, że nie jesteś już dzieckiem;)

ocenił(a) film na 8
Klaudias

Też nie pamiętałem w dzieciństwie wielkich cyców i sutków :D dziecko nie zwraca na to nawet uwagi

ocenił(a) film na 9
Mayhem91

akurat na cycki a w szczególności sutki dzieci zwracają uwagę jak na nic innego! :D
oczywiście w innym kontekście ;]

assami

Rzeczywiście, już teraz wiem dlaczego w wieku pięciu lat oglądając ten film byłam bardzo głodna ;)

Klaudias

No nie:P

Ralph89

A dlaczego miały by być niewidoczne? W kulturze antycznej nie było to nic zdrożnego.

Ralph89

Mnie bardziej w oczy rzuciła się ich 'silikonowośc' . A w filmie bardziej przeszkadzała mi beznadziejna gra Atreyu. Niepotrzebnie oglądałem ten film po tylu latach ;)

Ralph89

Takie pytania to najpierw zadawaj mamie. ^_^

Lepiej, że naturalny kształ piersi dziwi ciebie jednego, niż brak sutka śmieszyłby i drażnił wszystkich pozostałych. Nawet co bardziej spostrzegawcze dzieci by się dziwiły, a rodzice musieli by im tłumaczyć głupotę przesadnej cenzury.

Poza tym trzeba by Ci uzmysłowić, że zanim wziąłeś do buzi swój kciuk to zawzięcie ssałeś cyca i gdyby nie wyrazistość sutka pewnie umarłbyś z głodu. A wszystko to działo się w bardzo familijnej atmosferze i było to twoje ulubione zajęcie. =D

Ralph89

Polityczna poprawność... Czy może być coś bardziej żenująco paranoicznego? Nie dajmy się zwariować, jak śpiewał Sojka. Cyc jest OK, daje życiodajny płyn i ogrzewa, śpiewajmy Bogu na chwałę, że dał nam cyca!

Ralph89

Bo to nie jest film amerykański...

Ralph89

Właśnie oglądam ten film, pierwszy raz od nie pamietam ilu lat. I też cycate sfinksy mi się rzuciły w oczy ;) wszedłem tu z nadzieją na komentarz jakiś na ich temat i się nie zawiodłem :D

ocenił(a) film na 10
Ralph89

Moze dlatego, ze dzieci niedawno je ssaly i sie im dobrze kojarza…

Ralph89

Bo to lata 80te w Niemczech.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones