PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=372289}

Niemcy. Letnia bajka

Deutschland. Ein Sommermärchen
7,6 77
ocen
7,6 10 1 77
Niemcy. Letnia bajka
powrót do forum filmu Niemcy. Letnia bajka

Teraz tylko ....

użytkownik usunięty

Czekam na okazję do obejrzenia tego i na to czy na cześc zdobycia czwartego w historii Mistrzostwa
Świata przez Niemców nakręcą taki dokument o tegorocznym Mundialu :) uwielbiam Niemiecką
kadrę - Poldi , Reus , Neuer , Muller itd. :D

ja również..... zapomniałeś o Kroosie :)
mimo że teraz gorzej im poszło, dalej kibicuję im

użytkownik usunięty
Vanilia2905

racja Toni też :) jeszcze Hummels , Grosskreutz , Kruse , Draxler ich też bardzo lubię



oczywiście uwielbiam też naszą kadrę no ale nie jestem w stanie nie lubiec Niemców patrząc na moje korzenie

użytkownik usunięty

a jeszcze zapomniałem o Weindenfeler , Zieler i Schweistenger


a także Lahm i Mertersacker ale oni już skończyli grac w kadrze

lahm... no właśnie..... :( i klose :( eeee jak dla mnie najlepszy jest teraz Kroos, Neuer zdenerwował mnie delikatnie mówiąc podczas meczu Polska-Niemcy. oooo to jesteś Niemcem czy tylko korzenie germańskie masz?

użytkownik usunięty
Vanilia2905

nie urodziłem się w Polsce i moja matka i mój ojciec też są Polakami ale korzenie mam jak najbardziej Niemieckie dlatego są mi bardzo bliskie i stąd moje zamiłowanie do Niemiec ;)


a no właśnie Mirek zapomniałem o nim , na ścianie cały czas mam jego plakat :) bo nie bierz mnie za dzieciaka ale parę plakatów mam powieszonych na ścianach ;)

kochaaaaaany..... ja na szafie mam plakaty z kadrami niemieckimi :) he he :) o to ile masz lat ?
widzę że łączy nas zamiłowanie do nich :)
pzdr

użytkownik usunięty
Vanilia2905

a no to spoko ja mam Podolskiego , Reusa , Klose , Hummelsa , Gotze , Mullera , Weidenfelerra ( na jednym plakacie z Reusem ) i kadrę Niemiecką z Pucharem Świata ;)


sorry ale na początku znajomości wieku nie zdradzam :P z kolei ciebie o wiek nie pytam bo dziewczyn się ponoc o to nie powinno pytac ;)

użytkownik usunięty
Vanilia2905

a mam pytanie


jaki jest twój ulubiony Niemiecki klub ?

Bayern Monachium :)

użytkownik usunięty
Vanilia2905

mój Borussia Dortmund ( jak widac po avatarze ) ale Bayern też spoko ;)

użytkownik usunięty
Vanilia2905

więc spoko Bayern mi nie przeszkadza :)

ocenił(a) film na 9

Jest już film o mundialu 2014 z kadrą w roli głównej - Die mannschaft :-)

użytkownik usunięty
raptor22

wiem przeczytałem na Borussia24.pl :)

ocenił(a) film na 9

aaaa ok spoko :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones