Indecent Proposal

opisy filmu

(7)
 • Diana (Demi Moore) i David (Woody Harrelson) są bardzo szczęśliwym i młodym małżeństwem. Jednak mają pewien problem, brakuje im pieniędzy i grozi im eksmisja. Dlatego też postanawiają jechać do Las Vegas i wygrać trochę pieniędzy. Jednak Diana wpada w oko pewnemu miliarderowi (Robert Redford), który składa jej niemoralną propozycję, ma z nim spędzić jedną noc. Diana jest w potrzasku. Z jednej strony chce zasilić budżet, ale nie chce zdradzać Davida i choć jej mąż mówi, że się zgadza to ona nie jest pewna. Co postanowi Diana? Czy zgodzi się na tą ,,niemoralną propozycję", a jeśli tak to czy ich małżeństwo będzie wyglądać tak samo?

 • Davida (Woody Harrelson)  i Diane (Demi Moore) Murphy w końcu dosięgają kłopoty. Niespodziewanie stają przed wyjątkową okazją zakończenia swoich finansowych problemów. Muszą tylko przyjąć ofertę milionera Johna Gage'a (Robert Redford). Wystarczy tylko jedna noc z Dianą, by kłopoty odeszły w zapomnienie. Czy jednak David i Diana zgodzą się? A jeśli tak, czy ich małżeństwo przetrwa taką próbę?

 • David (Woody Harrelson) i Diana (Demi Moore) są młodym, kochającym się małżeństwem. On jest utalentowanym architektem, ona pracuje w agencji nieruchomości. David marzy o wybudowaniu własnego domu, który ugruntowałby jego pozycje zawodową. Na ten cel postanawiają zaciągnąć kredyt. Niestety, kryzys ekonomiczny niweczy ich wspólne dążenia. Oboje tracą pracę i nie są już w stanie spłacać pożyczonej sumy. Bank żąda natychmiastowej zapłaty weksla, ale jak zdobyć 50 tysięcy dolarów z dnia na dzień? Davidowi przychodzi do głowy tylko jeden pomysł: spróbują szczęścia w kasynie gry w Las Vegas. Początkowo szczęście im dopisuje, ale fortuna kołem się toczy. W kasynie poznają Johna Gage'a (Robert Redford), przystojnego miliardera, któremu piękna Diana od razu wpadła w oko. Cyniczny Gage wychodzi z założenia, że wszystko można kupić. Znając sytuację finansową małżonków, składa im szalenie niemoralną propozycję. Oferuje Davidowi milion dolarów za noc z jego żoną, Dianą. Taka suma pozwoliłaby spłacić wszystkie długi i zapewniła dostatnie życie przez długie lata. Jest to jednocześnie swoisty sprawdzian uczuć dla, nierozłącznych dotychczas, Diany i Davida.

 • Młodemu, bardzo się kochającemu małżeństwu, życie doskonale się układa. Ona zajmuje się handlem nieruchomościami, a on jest wziętym architektem. Oboje marzą o kupieniu pewnego domu, który wydaje im się idealny. Postanawiają pojechać do Las Vegas, by spróbować wygrać pieniądze na kupno domu. Kiedy przegrywają cały swój majątek, pojawia się bogaty mężczyzna, który proponuje im milion dolarów wzamian za możliwość spędzenia nocy z bohaterką.
  [opis dystrybutora]

 • Każdego z nas spotykają niemoralne propozycję, ale czy kiedykolwiek spotkała nas taka propozycja jak Diane i Davida?
  Diana i David jest to para kochających się ludzi, którzy zaczynają mieć poważne problemy finansowe. Postanawiają pojechać do Las Vegas i spróbować szczęścia w kasynie. Jednak przepuszczają część zaoszczędzonych pieniędzy. Diana poznaje przypadkiem bogatego milionera, który proponuje Davidowi, 1 noc z jego żoną. Teraz małżeństwo staje przed wyborem albo spłacenia swoich długów i zakończenia tego finansowego koszmaru albo zgodzić się na tą niemoralną propozycję. Ale czy jeśli Diane się zgodzi, to ich koszmar się dopiero nie zacznie?

 • Diana (Demi Moore) i David (Woody Harrelson) są dosyć ubogim, ale szczęśliwym małżeństwem. Wyruszają do kasyna z nadzieją, że może uda im się coś wygrać. Tam poznają Johna Gage'a (Robert Redford), który składa im niemoralną propozycję: oferuje milion dolarów za jedną noc z Dianą. Początkowo niechętni, potem zaczynają zastanawiać się nad propozycją, która rozwiązałaby ich problemy finansowe.

 • Milion dolarów. Czy trzeba pytać, za co?
  David i Diana Murphy stają przed wyjątkową okazją zakończenia swoich finansowych problemów. Jeśli tylko przyjmą ofertę milionera Johna Gage'a... Jedna noc z Dianą. Nic więcej. Oto czego Gage pragnie w zamian. Czy jednak Diana i David zgodzą się? A jeśli tak, czy ich małżeństwo przetrwa próbę?
  Film, któremu się nie oprzesz. „Niemoralna propozycja" to pełna namiętności i kontrowersji próba spojrzenia na współczesną miłość i moralność podjęta przez twórców „Fatalnego zauroczenia": reżysera (Adrian Lyne) i współproducentki (Sherry Lansing). Robert Redford, Demi Moore, Woody Harrelson w „najbardziej zadziwiającej i wyjątkowej historii miłosnej jaką kiedykolwiek oglądaliście" - David Sheehan, KNBC-TV.

multimedia
pozostałe
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię