PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8106}

Nienawiść

La haine
7,9 43 647
ocen
7,9 10 1 43647
8,0 29
ocen krytyków
Nienawiść
powrót do forum filmu Nienawiść

Arcydzieło ????

ocenił(a) film na 4

Nie wiem gdzie wy widzicie te "wspaniałości" i "arcydzieła". Myśle że na każdym blokowisku na świecie można coś takiego nakręcić. Wszyscy dla tych 3 chłopczyków są be, nawet oni sami. A setny raz poruszany temat jak to wszyscy są nie rozumiani, osamotnieni, niechciani, olewani itd itp kompetnie mnie już nie rusza. Film pieknie się kończy, kładąc kres ich męczarni we współczesnym świecie. Każdy ma wybór..oni wybrali tak
4/10...i bez pierdolenia że nie mieli wyboru!

ocenił(a) film na 9
Neuromer

Niestety dla Ciebie ale film jest arcydziełem kina współczesnego i jest rodzynkiem wśród serwowanej nam papki. Porusza bardzo ważną kwestię walki jednostki z władzą (ukazując plusy i minusy dwóch stron). Ponadto najeżony jest scenami z drugim dnem vide opowieść o Grunwaldzkim. Okazuje się także dziełem ponadczasowym którego tematyka jest wciąż aktualna - chyba każdy pamięta zamieszki w Paryżu w 2005 roku (dla przypomnienia film jest z 95'), czyżby autor przewidział przyszłość!?! Szkoda, że nie zrozumiałeś aluzji tej opowieści (może trzeba jeszcze raz obejrzeć film?).

użytkownik usunięty
Gonzooo

Nie pieprz. Nie jest "najeżony" scenami z drugim dnem, tylko jest w nim właśnie ta jedna taka scena. Średni do bólu. Spodziewałem się O WIELE więcej. 6/10.

ocenił(a) film na 9

to radze na drugi raz sie niczego nie spodziewac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones