PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496469}

Niepokonani

The Way Back
7,4 79 tys. ocen
7,4 10 1 78665
5,9 13 krytyków
Niepokonani
powrót do forum filmu Niepokonani

POLAND FREE

ocenił(a) film na 8

Miałem dać ocenę 7/10, ale za ten miły polski akcent na końcu filmu daję 8/10, poza tym twórcy filmu postarali się o "nieokaleczone" polskie dialogi. Film dobry, plusy za ładne krajobrazy, w sumie nic nowego tutaj nie ma, bo filmów o różnorakich ucieczkach było wiele. Dobra gra aktorska Farrella i Harrisa. Czcionka liter tytułu filmu trochę mnie na początku zmyliła i myślałem, że tytuł będzie po rosyjsku. To chyba celowa zagrywa twórców.

ocenił(a) film na 8
Bestia

Szkoda, że w obsadzie filmu z tak wieloma polskimi akcentami zabrakło naszych aktorów.

Bestia

Też mnie to dziwi.

użytkownik usunięty
Bestia

Jakie znów "POLAND FREE"? Polska wolna to była przed 89, wtedy żyło się zdecydowanie lepiej...a dzisiaj robią co chcą. Pod tymi pięknymi hasłami demokracji, że każdy jest równy wobec prawa, że jest sprawiedliwość społeczna oraz każdy ma prawo głosu kryje się drugie hasło - "raz na 4 lata wybierz sobie pana". Socjalizm to zdecydowanie najlepszy ustrój na świecie, tylko ktoś go musi zasponsorować.

Teraz panuje tzw. pseudo demokracja.

ocenił(a) film na 8

Ci co walczyli i zginęli za Polskę, przewracają się w grobach widząc co sie dzieje w kraju nad Wisłą.

Bestia

dokładnie...

Dżizas, co za idiota

mandek

Bezapelacyjnie.
Półgłówek.
Polska wolna przed 89, cóż za specyficzne postrzeganie rzeczywistości.
:D

ocenił(a) film na 8

"Socjalizm każdemu równo nosa utrze. Bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze."
Wstydziłbyś się chłopie...

ocenił(a) film na 7
Bestia

niewatpliwie jest to pierwszy film - tzn. hollywoodski ktory trzyma sie prawdy tj. historycznej! Juz od 2 min. robi sie fajno - jeszcze nie spotkalem filmu w ktorym pokazano by ze rosja z strategicznego punktu najpierw byla za Hitlerem a potem przeciw niemu. Film jest niewatpliwie jednym z lepszych o tej tematyce - szkoda ze nie zostal tak odebrany - i to zarowno na swiecie jak i w Polsce - na jak sobie rzeczywiscie zasluzyl. Z taka obsada i realizacja jest to naprawde jedyny film o temacie zwiazanym z naszym krajem. big respect!!!