PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3848}

Nieprawdopodobna historia

An Awfully Big Adventure
7,0 1 714
ocen
7,0 10 1 1714
5,5 2
oceny krytyków
Nieprawdopodobna historia
powrót do forum filmu Nieprawdopodobna historia

Czy ktoś może opisać dokładniej ten film? Powiedzieć jak się skończy??
PROSZE....

Zlotko

Pewnie oglądałeś/aś go na YouTubie, a tam rzeczywiście jeszcze koniec się nie pojawił... no cóż... napiszę i mam nadzieję, że Ci to nie zepsuje oglądania, jak już bedziesz miał(a) szansę go zobaczyć...

O'Hara rozmawia z Meredithem i wstawia się za Jeffreyem. Potter jednak nic sobie nie robi z tego, że uwiódł chłopca i szantażuje O'Harę, że wyjawi jego związek ze Stellą. Stella jest wściekła, że Jeffrey zostaje w teatrze- kłuci się z O'Harą. O'Hara przychodzi do jej domu, by z nią porozmawiać, jednak jej nie zastaje... rozmawia zatem z jej wujkiem, który opowiada mu historię jej matki- że była młoda i zostawiała Stellę samą, że ojciec Stelli uciekł... W końcu ciotka dziewczyny postanawia odwrócić zdjęcia jej matki... O'Hara jest w szoku, okazuje się bowiem, że matka Stelli to kobieta, której poszukiwał "Stella Maris"- jak ona sama siebie nazywała... Więc tym samym O'Hara okazuje się być ojcem Stelli- jedzie na motocyklu do zatoki, nawołuje imię swojej dawnej ukochanej- i ta mina, jakby go brało na wymioty... że z własną córką...
Nie panuje nad sobą, idzie nie zważając na ostrożność... wpada do wody i nie zamierza się ratować...
W teatrze haka gra Potter, w trakcie występu Dzwoneczka (w momencie, gdy wróżka umiera) Stella dowiaduje się o śmierci O'Hary... latarka wypada jej z rąk, a lusterko się tłucze, ona ma łzy w oczach.
I znowu zatoka... Stella "dzwoni" do swojej matki... przeprasza, że długo nie dzwoniła, mówi, że wydarzyły się straszne rzeczy... że została uwiedziona... ale wszystko jest już w porządku...

Zaskakujący ten koniec, no nie? Ale mnie się podobał. A najsmutniejsze jest dla mnie to, że on ją chyba naprawdę zaczynał kochać... "Don't you love me just a little bit?"- pyta się otulając ją szczelnie kocem... Ale to tylko moja interpretacja...

ocenił(a) film na 10
Nela

I jeszcze fakt, że jej matka była telegrafistką; nagrywała głosy do telefonów i telekomunikacji. Ona mówi do matki, a matka odpowiada jej w słuchawce: godzina 16:41... 16:42...
Nie pamietam godziny, więc zmysliłam, ale zauwazyłłyście to? Ona rozmawia ze słuchawką...

ocenił(a) film na 9
Inor

ciekawe, nie zauważyłam tego, bo oglądałam po angielski. Ale to bardzo znaczące w takim razie, że ona dzwoni do matki, żeby usłyszeć jej głos!

ocenił(a) film na 9
Inor

rzeczywiście!

ocenił(a) film na 7
Zlotko

Zastanawiam się, skąd pewność, że O'Hara na pewno jest ojcem Stelli. Jak dla mnie to nie jest takie oczywiste (choć dla samego O'Hary chyba było), przecież z opowiadania wujostwa Stelli wynika, że jej matka niezbyt przykładnie się prowadziła. Czyżbym przespała jakąś kluczową scenę...?

ocenił(a) film na 8
CompleteUnknown

Ja się zastanawiam nad przekazem tego filmu... bardzo mi się podobał, ale nie do końca go zrozumiałam.

CompleteUnknown

Cóż, on był pewny, że był ojcem dziecka, więc być może w tamtym czasie była tylko z nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones