PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693654}

Nieprawdopodobna

Strange But True
5,5 1 673
oceny
5,5 10 1 1673
Nieprawdopodobna
powrót do forum filmu Nieprawdopodobna

Thriller, o ludzkiej naturze,

użytkownik usunięty

który trzyma w napięciu.W którym jakoś samoistnie nasuwa się jakieś nadprzyrodzone rozwiązanie. Podczas gdy okazuje się ono bardzo prozaiczne, brutalne i okrutne. Tak jak jestnatura człowieka
Nie ma dobrych ludzi, są tylko tacy, co nie maja okazji. Wszak to okazja czyni złodzieja. Piękna ścieżka muzyczna. Dobre kreacje aktorskie, szczególnie matki, która chce wierzyć racjonalnie, w coś nieracjonalnego. I brata, który sam nie wierząc w tą historie, wierzy, ze Melisa w tej historii jest szczera. I to on jest najbliżej prawdy.

ocenił(a) film na 6

Dla mnie zepsuło dobre wrażenie kilka rzeczy: wątek wróżki, wyjaśnienie skąd ciąża, a ta ucieczka do lasu zamiast do samochodu to śmiech na sali.

użytkownik usunięty
Shiloh

1. Wątek wróżki, może, dlatego, że Melisa wierzyła w mistycyzm. A może, dlatego, żeby utwierdzić widza w „cudzie”
2. O ciąży pisałam w swoim komentarzu
3. Ucieczka do lasu w tej sytuacji była jak najbardziej logiczna.
Bill biegł za nim z bronią. Na prostej drodze do samochodu, który stał dość daleko od domu, ustrzeliłby Philipa jak królika. Już nie mówiąc o tym, ze o kulach, to raczej nie mówmy o ucieczce. Las miał pod nosem, i możliwość, że tam uda mu się ukryć. Na prostej drodze nie miałby szans.

ocenił(a) film na 6

Dla mnie to wszystko jest jakieś nie takie. Z ucieczką Phillip zdążyłby dobiec, (gdyby się nie gapił), zanim facet pozbierałby się z piwnicy z bronią.

użytkownik usunięty
Shiloh

.... przecież on był tuz za Philipem

użytkownik usunięty
Shiloh

I raczej trudno mówic o biegu, jak sie śmiga o kulach ;)

ocenił(a) film na 6

Cóż, chyba chcesz mieć rację. Nie będę się kłócił.

użytkownik usunięty
Shiloh

Ja też nie będe ;)

Shiloh

Dla mnie popsuło wszystko to, że dziadek zakopuje żywego człowieka, ale już przede wszystkim to że chuderlawy Filip wstając w ostatniej chwili swojego pogrzebu wywraca dziadka łapiąc go za dwie nogi na poziomie kostek! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones