PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401436}

Niesamowity Spider-Man

The Amazing Spider-Man
6,7 158 424
oceny
6,7 10 1 158424
6,7 20
ocen krytyków
Niesamowity Spider Man
powrót do forum filmu Niesamowity Spider-Man

Oglądałem z dubbingiem, myślałem, ze wylecę w powietrze z irytacji :D

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

Dubbing jest bardzo dobry w tym filmie w Polsce bardzo dobrze dubbingują filmy..

ColeTurner_2

w Polsce bardzo dobrze dubbingują... bajki...

Crazy_Ivan

Bajka to utwór literacki

Dimetro

a nie znasz ewolucji języka? zmiany lub poszerzania znaczenia słów? mowy potocznej Panie polonisto? tak, Polacy dobrze dabingują bajki...

Crazy_Ivan

Gdyby nazywanie filmu animowanego bajką było ewolucją języka to nauczycielka od polskiego mojego brata nie miała by z tym problemu.

Dimetro

Na szczęście jest wielu innych ludzi z szerszymi horyzontami aniżeli nauczycielka Twojego brata :) nauczyciele w większości mają bardzo wąskie horyzonty :) bo tylko odtwórczo nauczają tego czego się ciężko uczyli a nie tworzą coś nowego jak naukowcy :) naukowcy, ludzie nauki, ludzie, którzy właśnie wymyślają to co (nie chcę mówić głupi) nauczyciele będą nauczać :) :) dlatego właśnie szkoły ogłupiają zamiast kształtować :)

Crazy_Ivan

Czułem że tak napiszesz :D
Chodzi mi o to że nazywanie filmu animowanego bajką jest błędem,
To trochę tak jakbyś nagle "Dzień świra" zaczął uznawać za Epikę albo Plakat ;)


Dimetro

Na szczęście język i znaczenie słów ewoluuje :) mamy uproszczenia, przenośnie, mowę potoczną :) nie ograniczamy się takimi "grammar" nazi jak Ty :) pozdrawiam :)

Crazy_Ivan

Polski dubbing to porażka, a polscy tłumacze to jeszcze większa porażka. Oglądam właśnie na Polsacie scenę, kiedy Parker siedzi na obiedzie u rodziców Gwen i rozmawiają o Spidermanie. Kapitan mówi, że to przestępca, a Parker, że widział filmik w necie, na którym Spiderman łapie bandytę. Kapitan powątpiewa, na co ten mówi, że podeśle mu linka do filmiku. Lektor czyta: "- przyślę panu sznurek". Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać...

Crazy_Ivan

szkoda że ci sie nie udało.

kotbury

no niestety nie :) mnie już drażni brak (oczywisty - niestety) pomiędzy tym co słyszę a tym co widzę :) no ale trafiłem tam przypadkowo, dobry popcorn miałem, więc przesiedziałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones