PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97041}

Nieustraszeni bracia Grimm

The Brothers Grimm
6,5 70 717
ocen
6,5 10 1 70717
6,0 20
ocen krytyków
Nieustraszeni bracia Grimm
powrót do forum filmu Nieustraszeni bracia Grimm

a ja polecam :)

ocenił(a) film na 8

Zależy czego szukasz w kinie :) jeśli czystej rozrywki - dobrze trafiłeś. Wielu nawiązań do znanych schematów - znowu bingo. Całkiem miłych 2 głównych bohaterów (to dla dziewczyn głównie kryterium) - dotarłeś tam gdzie powinieneś. Ładnej laski - przypominającej Scorupcco :] gustibus.. itp - też nie jest źle. Kolejnej świetnej roli Petera Stormare - dziesiątka :)... Polecam :)

Aintha

tak Peter Stormare był wyjątkowo "uroczy" :P

Vimo

Ja również polecam :) świetnie się bawiłam i dużo śmiałam :) trochę parodii. dużo dobrego pomysłu, trochę zabawy z widzem w skojarzenia, dobrze zagrane, ale przede wszystkim autentycznie śmieszne.

ocenił(a) film na 5
Vimo

Pan Cavaldi mnie również zauroczył:P

ocenił(a) film na 6
Vimo

Tak, i tylko on. Reszta do kitu. Mnie się nie podobał. Oczekiwałem coś lepszego.

ocenił(a) film na 4
Aintha

śmieszno i straszno w proporcjach wybuchowych :)

wojtimosi

Ja mam mieszane uczucia.
Z jednej strony film interesujący, z licznymi wątkami z innych bajek, z ciekawą oprawą graficzną i znanymi aktorami, zaskakujący miejscami itp. z drugiej zaś (jak dla mnie) zbyt przerysowany (choć to pewnie dla innych atut). Jak dla mnie nie broni się. Pod koniec filmu miałam "lekkie dość".
Zadziwiająca była obok mnie jakaś dziewczyna- co chwilke zerkała na zegarek w telefonie i mówiłam do współtowarzyszki: "I jak się trzymasz?? Ja już mam dość". Na szczęście aż takich odczuć nie miałam bo potrafiłam znaleźć atuty filmu co pozwoliło mi wyjść z kina z
uśmiechem na twarzy.
Końcowa ocena - średnia.

Hmm- a może to wszystko przez kiepski nastrój z jakim przyszłam do kina, nie pozwolił mi cieszyć się do końca fabułą.

ocenił(a) film na 5
_AminA_

Van Helsing 2.

Nudy na pudy - i dziwna, pythonowska teatralność bez pokrycia (czytaj: śmiechu do upadłego).

Jak to Wam się mogło podobać???

ocenił(a) film na 9
marlon

wg mnie film byl bardzo dobry... bardzo dobrze opowiedziana bajka :)... przyzwoita gra aktorów...Polecam wszystkim

Boniek_4

Oj Marlon, ty masz jakieś niepokjące reakcje ;) Mówisz, że taka nuda..., a cały seans się śmiałeś ;) Nawet moja osoba towarzysząca stwierdziła, że chyba się bawisz najlepiej na sali ;) Mnie się z Van Helsingiem kojarzyła tylko scenografia - wioska :D

ocenił(a) film na 5
Eorath_at_Tiffanys

Ja się zawsze dobrze bawię - ale śmiałem się zdecydowanie bardziej na Charliem oraz na Pannie młodej. Nawet na Sin city cyt. "rechotałem" :-) Ale nadal uważam, że to jednak była porażka - bo nie wiedział Gilliam, co z tym fajnym pomysłem zrobić.

marlon

to musiałeś miec zbyt wygórowane oczekiwania skoro stwierdzasz, że to porażka aż tak źle to nie było...

ocenił(a) film na 5
Vimo

Dla mnie każdy film, który się kojarzy z Van Helsingiem jest porażką. Ale może masz rację - i gdyby nie nazwisko reżysera i ewidentne skojarzenia (na niekorzyść) z Pythonami, to byłoby lepiej...

marlon

uff ja na szczęście Van Helsinga wykasowałam z pamięci od razu po jego zobaczeniu, dlatego pewnie nie mam takich skojarzeń:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones