PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852030}

Niewłaściwa Missy

The Wrong Missy
5,6 19 090
ocen
5,6 10 1 19090
Niewłaściwa Missy
powrót do forum filmu Niewłaściwa Missy

Doczepił bym się dwóch rzeczy, jedna to wulgarność nie tej Missy (ale jako całokształt to się zamykało) ale druga to aktor głównej roli wokół którego skaczą trzy fajne laski, 55 letni aktor jeszcze 20 lat temu mógł zagrać wiecznego kawalera który ma szczęście i pech na zmianę ale tu mi to osobiście przeszkadzało.

ocenił(a) film na 7
Andrzy

Dwie laski były mniej więcej w jego wieku, a trzecia brzydka i walnięta, więc jak dla mnie wszystko się zgadza

ocenił(a) film na 7
Andrzy

Wydaje mi się że obecnie będzie więcej starszych kawalerów niż wtedy. Głównie dlatego że mężczyźni wolą poświęcać się hobby niż wydawać na kobiety, a kobiety wolą przelotne znajomości przez internet.

Andrzy

Zgadzam sie, nie mam pojęcia co „ładna” Missy mogła zobaczyć w głównym bochaterze.

ocenił(a) film na 7
Andrzy

Tak, Spade ani przystojny, ani dobrze grajacy

ocenił(a) film na 4
Andrzy

O to tu chodzi. Teraz promuje się w filmach, programach randkowych itp, starszych singli. Żeby ludziom utrwalać model życia, który łudzi, że w nieskończoność można przekładać założenie rodziny i stabilizację. Lub zmieniać partnera w nieskończoność. A nawet ostatnio sporo jest promowania modelu on 20 ona grubo po 30 i więcej. Silna, niezależna kobieta, która wypadła z rynku matrymonialnego ma chociaż nadzieję, że w życiu będzie jak w filmie czy programie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones