PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852030}

Niewłaściwa Missy

The Wrong Missy
5,6 19 110
ocen
5,6 10 1 19110
Niewłaściwa Missy
powrót do forum filmu Niewłaściwa Missy

Dno

ocenił(a) film na 3

Ani razu się nie zaśmiałem, a durne to że aż strach.

ocenił(a) film na 7
reynewan79

Scena w samolocie i na plaży z głównym bohaterem jako syrena mnie doprowadziła do łez. Serio można być takim drętwym? Życzę więcej luzu pozdro

ocenił(a) film na 3
olo3

Wolę Monty Pythona, lub Miś czy Rejs, lub humor skandynawski jak w filmie Jabłka Adama. No ale do tego trzeba mieć IQ powyżej dopuszczalnych norm, ale spoko śmiej się do woli. Po namyśle, śmiałem się jednak ze scenygdy spadła z klifu. Klif to takie zbocze, urwisko nad morzem ;) pozdro

reynewan79

za bardzo sie napinasz gosciu. tez lubie filmy, ktore wymieniles ale nie wiem czego sie tu spodziewales? po aktorach widac, ze bedzie glupawo. poczules sie lepiej wyjasniajac definicje slowa klif? wyjmij kij z dupy, bedzie lzej :)

ocenił(a) film na 3
kojak82_2

Koorva czlowieku, jestem stenduperem, pewnie mnie widziałeś, a zarzucasz mi sztywność spowodowaną kijem w tyłku, ale heca! A tak w ogóle to nie mam nic do kija w dupie, jeżeli jest odpowiednio zaokrąglony, wyszlifowany, bez sęków, to dlaczego nie? Ta komedia to dno, I tu nie ma nic do rzeczy czy jestem sztywny czy nie. 5 min. Chłopaków z Baraków dało mi więcej satysfakcji i beki niż to irytujące guano.

reynewan79

Nie podoba Ci sie, ok. Po co pierdzielenie o IQ i jakieś definicje panie stenduperze? Mnie z kolei standup w ogóle nie śmieszy (więc pewnie cie jednak nie widziałem), ale nie twierdzę, że Ci którzy się w to bawią i to lubią mają niższe ode mnie iq. I tyle

ocenił(a) film na 3
kojak82_2

Nie śmieszy cię standup, wyjmij kij z dupy.

reynewan79

Ja w przeciwieństwie do ciebie go tam nie wkladam

ocenił(a) film na 3
kojak82_2

Bo wkłada Ci kolega? Czy ty też masz wrażenie że ta rozmowa do niczego konstruktywnego nie prowadzi?

ocenił(a) film na 7
reynewan79

popieram przedmowcow - wyjmij kij z dupy panie wielki standuperze i milosniku monty pythona

reynewan79

Uwielbiam Monty Pythona, Misia, Rejs i Chłopaków z Baraków (wszystko w ocenach) a ty marny "standuperze" wyjmij kij z dupska! Już wiem dlaczego nie śmieszy mnie obecny, żałosny polski stand up ;)

ocenił(a) film na 3
markowaw

Pies szczęka gdzieś zdala za wsią, ale dzieci śpią spokojnie, szczekanie jest ledwo słyszalne, a i to tylko dzięki wyczulonym wiedzmińskim zmysłom.

reynewan79

Nie, pies nie szczęka.

ocenił(a) film na 8
markowaw

Miałem napisać prawie to samo , dzieks :D . Bardzo fajna luzna komedia, nie wiem w ogole po co porównywać to z zupelnie innego rodzaju humorem typu "Chłopaki z baraków " za którym przepadam , wyluzuj majty chlopie.

ocenił(a) film na 6
reynewan79

Ktoś tu ma kij w ...

ocenił(a) film na 3
turku

Hahaha nie kij, po prostu mam kompletnie inne poczucie humoru, wychowałem się na Miasteczku South Park, choć w sumie nie mam nic do kija w dupie, byle był dobry lubrykant turku:)

ocenił(a) film na 7
reynewan79

No faktycznie south park nie ma prostackich żartów,i jedno i drugie jest dobre do posmiania się przy piwku w towarzystwie

ocenił(a) film na 3
roccco_filmweb

Tyle tylko mój drogi roccco, że South Park mnie śmieszy, żarty są często prostackie ale mają jakby drugie dno, i często prowadzą do jakiegoś morału, np. Niech każdy sobie lubi co tam chce, niech jest gejem, hetero, bi ciekawy ale niech nie sra nikomu tą swoją gejowością, czy heterowością w twarz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones