PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852030}

Niewłaściwa Missy

The Wrong Missy
5,6 19 110
ocen
5,6 10 1 19110
Niewłaściwa Missy
powrót do forum filmu Niewłaściwa Missy
ocenił(a) film na 3
Leszek_x

To zdanie mówi właściwie wszystko o tym filmie.

Leszek_x

Przykro powiedzieć, ale niektórych niestety to śmieszy. Spójrz na komentarze.

ocenił(a) film na 6
Leszek_x

Każdy ma inny gust i inne poczucie humoru. Toteż nie widzę nic złego w tym, że komuś może się ten film podobać.

ocenił(a) film na 2
Zetsubo

Dla mnie przykre jest jedynie to, że "Gołąbeczki" z dużo inteligentniejszym humorem mają niższą ocenę od tego filmu...

ocenił(a) film na 6
szpieg_ola

Powiem Pani szczerze, że nie widziałem jeszcze tej produkcji, ale racja... Zazwyczaj ludzie stawiają na czystą głupotę, aby jeszcze bardziej się "odmóżdżyć". Nie wszyscy lubią inteligenty humor i dramaty psychologiczne, bo nie szukają głębi tylko powierzchowne przesłania z ładną Panią w roli głównej i sprośnym żartem. Ale to właśnie różnorodność gustów sprawia, że jest produkowane tyle nowych filmów. Serdecznie pozdrawiam!

ocenił(a) film na 2
Zetsubo

Tamten film też jest czysto rozrywkowy, tylko ma dużo lepsze dialogi i lepszy humor sytuacyjny. Trochę mnie smuci, że ograne gagi zyskują większą aprobatę. Ale może rzeczywiście powinno to po mnie spływać, w końcu co mnie obchodzi czyjś gust :) Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones