film

Niewesołych świąt

Reviviendo la Navidad
2022
1h 40m
4,8 1 084
oceny
4,8 10 1 1084
Po przebudzeniu maruda Chuy, na którego wróżka rzuciła swój urok, odkrywa, że przeżył cały rok, ale pamięta tylko Boże Narodzenie. Tak będzie każdego roku od teraz. Zobacz pełny opis
Niewesołych świąt zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Chuy, który nie cierpi Bożego Narodzenia, w wyniku niefortunnego wypadku w Wigilię traci przytomność. Budzi się dopiero rok później, nie mając pojęcia, co wydarzyło się w międzyczasie. Wkrótce odkrywa, że teraz już zawsze będzie budził się tylko na ten jeden wigilijny dzień, podczas którego przyjdzie mu zmierzyć się z konsekwencjami tego, co jego drugie "ja" wyczyniało przez pozostałe 364 dni w roku.

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
Reviviendo la Navidad
inne tytuły
A Not So Merry Christmas Międzynarodowy
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

W normalnych relacjach z rodziną film nic nowego nie wnosi bo przecież to abstrakcja (która dla niektórych jest niestety prawdą). Dla młodych odbiorców, i tych którzy opuścili swoje rodzinne gniazdo daje do myślenia - warto te kilka dni spędzić z bliskimi bo później może być już za późno. Wesołych świąt wszystkim :)

Słaby

ocenił(a) film na 3

Nie, nie czułem zupełnie tego filmu - może przez to, że inna kultura czy jak(?), ale film niby chce być bardzo taki amerykanski, nowoczesny itd.
Nie... ledwo dałem rade do końca

Chuy od zawsze był wybrednym marudą, dlatego Wróżka-Paczuszka przygotowała dla niego świąteczną mieszankę specjalną. Tym razem towar przerósł wszelkie oczekiwania Chuya. Przeżył, lecz z całego roku pamięta jedynie Boże Narodzenie. Od teraz Chuy nie wyobraża sobie Świąt bez paczuszki od Wróżki, a ta chętnie spełnia jego...

więcej

film identyczny jak

ocenił(a) film na 3

"Małżeństwo na skróty"

przerysowany

ocenił(a) film na 2

chjwy jak barszcz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones