Mauricio Ochmann 

Mauricio Ochmann Siordia

7,6
128 ocen gry aktorskiej
Mauricio Ochmann
Mauricio Ochmann Siordia urodził się w 16 listopada 1977 Celaya w stanie Guanajuato. Jako dziecko brał udział w dziecięcych i dorosłych lokalnych teatrach. W wieku 16 rzucił szkołę i rodzinne miasto i powędrował do miasta Meksyk. Otrzymał swoja szansę i dostał się do telewizyjnego programu rozrywkowego La Otra Cosa, gdzie występował przez dwa lata. W Santa Monica studiował aktorstwo, by na to zarobić pracował jako kelner. Po trzech latach dostał w filmie „Message in the bottle” z Kevinem Costnerem. Po powrocie do Meksyku posypały się propozycje z telenowelami. Pierwsza była „La cosa”, wkrótce „Azul tequila” , „Equus”. Za tą rolę otrzymał kilka nagród. Zagrał jeszcze w „Spojrzenie kobiety”, „To jest życie”, „Tak jak w kinie”. W roku 2004 zagrał w czterech filmach pełnometrażowych.
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 16 listopada 1977

miejsce urodzenia: Waszyngton, Dystrykt Kolumbii, USA

wzrost: 175 cm

dwukrotnie żonaty: 1. Maria Jose del Valle Prieto (2002 - 2008, rozwód), córka Lorenza (ur. 2004); 2. Aislinn Derbez (od 28.05.2016), córka Kailani (ur. 27.02.2018)
Zrezygnował z roli Bruce'a Remingtona w telenoweli "Miłość jak czekolada", by wstąpić w "Marinie". Ostatecznie angaż otrzymał Carlos Ponce.
Kandydował do ról Salomóna Salvatierry i Aliria Agüero del Toro Bello w serialu "La Mujer de Judas". Ostatecznie Salomóna zagrał Víctor González, a w Aliria wcielił się Daniel Elbitar.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych